Cardington-Lincoln High School
Cardington-Lincoln Division III Sectional
Results by Round
February 20-21, 2009
1. Pleasant 238.50
2. Heath 164.00
3. Grandview Hts. 123.50
4. Northmor 113.00
5. Elgin 97.50
5. (tie) Hartley 97.50
7. Cardington-Lincoln 82.50
7. (tie) Highland 82.50
9. Ridgewood 78.00
10. Centerburg 72.00
11. River Valley 71.00
12. Bloom-Carroll 65.50
13. North Union 58.50
14. Madison Plains 38.50
15. Liberty Union 36.00
16. Mt. Gilead 34.00
 

 


 Championship - 1st round


Weight: 103

Weight: 112

Spencer Pierce (12), North Union T-Fall Josh Alexander (9), Pleasant, 23-6
Zach Lathrop (12), River Valley Fall Dustin Adkins (10), Highland, 5:37

Weight: 119

Tyler Heminger (10), Northmor Fall Tyler McCoy (10), Pleasant, 2:15

Weight: 125

Josh Coulter (11), Cardington-Lincoln T-Fall Eric VanDeusen (10), Grandview Hts., 20-4
Riki Reynolds (12), Pleasant Fall Anthony Newton (10), Elgin, 0:25
Chris Fusco (11), Hartley Fall Anthony Micotto (9), Madison Plains, 1:56
Mike Shepard (11), Highland T-Fall Jeremiah Williams (10), Northmor, 18-3

Weight: 130

Donnie Harvey (12), Elgin Dec Pat Bradley (11), Pleasant, 8-6
Artie McAndrew (10), Highland Fall Sam Patterson (9), Mt. Gilead, 1:03
Jedd Neer (11), Northmor Fall Garrett Wood (9), River Valley, 1:11
Nick George (11), Cardington-Lincoln T-Fall Payton Wallace (9), North Union, 22-5

Weight: 135

Mason Robinson (10), Heath M-Dec Michael Dowler (10), Bloom-Carroll, 14-3
Lucas Cummins (10), Cardington-Lincoln Dec Brandon Hoffman (11), Hartley, 8-2
Josh Edington (9), Pleasant Fall Ethan Nichols (9), Northmor, 1:55
Justin Klee (9), Elgin T-Fall Avery Cox (9), North Union, 20-5

Weight: 140

Cody Coomes (12), Pleasant T-Fall Allen Hunter (10), Northmor, 18-3
Ben Kibler (10), Elgin Fall Bryan Gress (11), Mt. Gilead, 1:14
Mick Rector (12), Madison Plains Fall Morgan Boyer (9), Liberty Union, 1:18
Jordan Ammons (11), Highland T-Fall Jay McVay (10), Ridgewood, 16-1
Skylar Caldwell (9), Cardington-Lincoln Fall Kevin Stephens (9), River Valley, 4:55
Drake Jones (10), Hartley Fall Rhett Hensel (10), Centerburg, 1:49

Weight: 145

Quinton Cooperider (12), Pleasant Fall Cade Penix (10), River Valley, 2:36
Travis Crisan (11), Liberty Union Dec Ryan Beveridge (10), Cardington-Lincoln, 12-7
Adam Hutchinson (12), Mt. Gilead Fall Cody Kucera (9), Highland, 5:58
Jimmy Alexander (10), Centerburg Fall Eric Hesson (9), Elgin, :51

Weight: 152

Michael Falk (11), Grandview Hts. T-Fall Zac Thompson (9), Cardington-Lincoln, 17-2
Justin Keys (9), Centerburg Fall Jordan Mueller (11), Hartley, 5:39
Jeff Dailey (12), Elgin Fall Matt Beeney (9), North Union, 1:39
Brandon Slade (10), Pleasant Dec Jon Reeves (11), Mt. Gilead, 14-7
Brian McDaniel (10), Heath Fall Mark Cramer (11), Liberty Union, 3:48

Weight: 160

Delane King (10), Heath Fall Spencer Whisler (10), Northmor, 1:25
Jonathan McClenathan (9), Cardington-Lincoln Fall Kyle Packwood (10), Bloom-Carroll, 4:47
Nathan Anderson (11), Ridgewood Fall Hunter Goon (11), Pleasant, 3:25
Ryan Hudson (12), Elgin Fall Shane Snyder (10), Liberty Union, 1:47

Weight: 171

Kit Scott (12), River Valley Forf Nathan South (10), Liberty Union

Weight: 189

Colton Bowers (12), Pleasant Fall Cody Myers (10), Northmor, 3:36

Weight: 215

Evan Jackson (10), Hartley Fall Corey Crist (11), Liberty Union, 1:08
Andy Kibler (12), Elgin Fall Mark Hale (11), Ridgewood, 1:40
James Ackerman (11), North Union Fall Zach Neiderhouser (12), Pleasant, 1:22
Andrew Wright (10), Northmor Fall Aron Gibson (9), River Valley, 1:11

Weight: 285

 Championship - Quarterfinals


Weight: 103

Alex Carroll (10), Northmor Fall Andrew Ault (9), River Valley, 1:06

Weight: 112

Spencer Pierce (12), North Union Fall Derrick Adams (12), Madison Plains, 2:54
Kevin Heim (11), Heath T-Fall Connor Sarich (9), Grandview Hts., 16-1
Adam Ankrom (10), Bloom-Carroll T-Fall Thomas Thatcher (10), Centerburg, 17-2
Zach Lathrop (12), River Valley Fall Anthony Bibler (9), Liberty Union, 1:04

Weight: 119

Matt Rector (10), Madison Plains Dec Logan Huffman (9), North Union, 11-8
James Pilling (10), Grandview Hts. Fall Brian Grimes (9), Hartley, 4:28
Dom Barlow (10), Heath T-Fall Alex Johnson (9), Elgin, 16-0

Weight: 125

Josh Coulter (11), Cardington-Lincoln Dec Justin Cattran (12), Bloom-Carroll, 5-0
Riki Reynolds (12), Pleasant Fall Daniel Colopy (9), Centerburg, 0:30
Chris Fusco (11), Hartley Fall Andrew Stiltner (11), River Valley, 0:58
Mike Shepard (11), Highland Fall Corey Thrush (11), Heath, 0:21

Weight: 130

Donnie Harvey (12), Elgin Dec Brandon Smith (12), Bloom-Carroll, 8-6
Artie McAndrew (10), Highland Fall Tyler Barber (11), Liberty Union, 5:24
Jedd Neer (11), Northmor M-Dec Aaron Morris (12), Centerburg, 19-9
Nick George (11), Cardington-Lincoln M-Dec Austin Bates (11), Ridgewood, 13-3

Weight: 135

Mason Robinson (10), Heath Fall Bo Allman (11), Highland, 1:40
Lucas Cummins (10), Cardington-Lincoln M-Dec Eric McGuire (12), River Valley, 12-0
Josh Edington (9), Pleasant Fall Justin Klee (9), Elgin, 3:15
Will Allen (12), Ridgewood Fall Sean Gibson (9), Centerburg, :39

Weight: 140

Cody Coomes (12), Pleasant T-Fall Kodie Hutchinson (10), Heath, 18-3
Ben Kibler (10), Elgin Dec Mick Rector (12), Madison Plains, 20-18
Jordan Ammons (11), Highland T-Fall Skylar Caldwell (9), Cardington-Lincoln, 16-1
Nathan Blackwell (11), Grandview Hts. M-Dec Drake Jones (10), Hartley, 11-2

Weight: 145

Quinton Cooperider (12), Pleasant Fall Albert Davis (9), Hartley, 2:56
Adam Hutchinson (12), Mt. Gilead Dec Travis Crisan (11), Liberty Union, 2:28
Sam Carpenter (12), Ridgewood Dec Brian Juzwiak (12), North Union, 5-4
Alex Minnillo (10), Grandview Hts. Dec Jimmy Alexander (10), Centerburg, 5-3

Weight: 152

Michael Falk (11), Grandview Hts. Fall Billy O'Keeffe (10), Highland, :43
Jeff Dailey (12), Elgin Fall Justin Keys (9), Centerburg, 1:59
Brandon Slade (10), Pleasant T-Fall Tim Duncan (11), Northmor, 20-5
Jake Zeigler (9), Ridgewood Dec Brian McDaniel (10), Heath, 16-15

Weight: 160

Delane King (10), Heath Fall Mark Heil (9), North Union, 3:46
Jonathan McClenathan (9), Cardington-Lincoln Fall Jarrod Zang (9), Hartley, 4:39
Nathan Anderson (11), Ridgewood M-Dec Clay Rollison (9), River Valley, 15-4
Ryan Hudson (12), Elgin Fall Cody Eilbacher (10), Centerburg, 1:04

Weight: 171

Kit Scott (12), River Valley Fall Jordan Tong (12), Pleasant, 3:23
Josh Sayre (12), Heath Fall Dustin Briggs (9), Cardington-Lincoln, 1:51
Austin Kucera (12), Highland Fall Jannik Buschmann (11), Centerburg, :44

Weight: 189

Colton Bowers (12), Pleasant Fall Matt Nadzum (9), Cardington-Lincoln, :14
Cody Jackson (12), Hartley Fall Alex Hudson (11), Centerburg, 3:59
Clay Teach (11), Grandview Hts. Fall Max Freetage (12), Ridgewood, 2:50
Travis Drumm (10), Heath Fall Sean Hunter (11), Madison Plains, :54

Weight: 215

Andy Kibler (12), Elgin Fall Ricky Campbell (11), Mt. Gilead, 5:54
James Ackerman (11), North Union Fall Alex Pettit (11), Heath, 1:01
Andrew Wright (10), Northmor M-Dec Dan Satterthwaite (10), Grandview Hts., 16-6

Weight: 285

Aaron Edington (12), Pleasant Fall Cameron Thrasher (12), Elgin, 1:05
Aaron Howell (12), Heath Dec Cody Setser (11), Northmor, 6-2
Damien McAfee (11), Liberty Union Fall Chris Shell (11), Highland, 5:13

 Consolation - 1st round


Weight: 103

Weight: 112

Weight: 119

Weight: 125

Weight: 130

Weight: 135

Ethan Nichols (9), Northmor Fall Avery Cox (9), North Union, 2;06

Weight: 140

Bryan Gress (11), Mt. Gilead Fall Morgan Boyer (9), Liberty Union, 1:53
Kevin Stephens (9), River Valley Fall Jay McVay (10), Ridgewood, 2:24

Weight: 145

Ryan Beveridge (10), Cardington-Lincoln Fall Cody Kucera (9), Highland, 3:53

Weight: 152

Jordan Mueller (11), Hartley Fall Matt Beeney (9), North Union, 3:37

Weight: 160

Weight: 171

Weight: 189

Weight: 215

Weight: 285

 Consolation - 2nd round


Weight: 103

Weight: 112

Josh Alexander (9), Pleasant Fall Anthony Bibler (9), Liberty Union, 1:49
Derrick Adams (12), Madison Plains T-Fall Dustin Adkins (10), Highland, 20-4

Weight: 119

Tyler McCoy (10), Pleasant Fall Alex Johnson (9), Elgin, :36

Weight: 125

Eric VanDeusen (10), Grandview Hts. Fall Corey Thrush (11), Heath, 1:52
Andrew Stiltner (11), River Valley Fall Anthony Newton (10), Elgin, 2:32
Daniel Colopy (9), Centerburg Fall Anthony Micotto (9), Madison Plains, 3:18
Justin Cattran (12), Bloom-Carroll Fall Jeremiah Williams (10), Northmor, :52

Weight: 130

Pat Bradley (11), Pleasant Dec Austin Bates (11), Ridgewood, 8-7
Aaron Morris (12), Centerburg Fall Sam Patterson (9), Mt. Gilead, :11
Tyler Barber (11), Liberty Union Fall Garrett Wood (9), River Valley, 1:40
Brandon Smith (12), Bloom-Carroll T-Fall Payton Wallace (9), North Union, 17-2

Weight: 135

Michael Dowler (10), Bloom-Carroll T-Fall Sean Gibson (9), Centerburg, 23-5
Brandon Hoffman (11), Hartley Fall Justin Klee (9), Elgin, 1:15
Eric McGuire (12), River Valley Fall Ethan Nichols (9), Northmor, 1:23

Weight: 140

Drake Jones (10), Hartley Fall Allen Hunter (10), Northmor, 4:129
Skylar Caldwell (9), Cardington-Lincoln Fall Bryan Gress (11), Mt. Gilead, 2:44
Mick Rector (12), Madison Plains Fall Kevin Stephens (9), River Valley, 1:55
Kodie Hutchinson (10), Heath Fall Rhett Hensel (10), Centerburg, 2:44

Weight: 145

Jimmy Alexander (10), Centerburg Fall Cade Penix (10), River Valley, :37
Ryan Beveridge (10), Cardington-Lincoln Dec Brian Juzwiak (12), North Union, 7-6
Albert Davis (9), Hartley Fall Eric Hesson (9), Elgin, 1:37

Weight: 152

Brian McDaniel (10), Heath Fall Zac Thompson (9), Cardington-Lincoln, 3:41
Jordan Mueller (11), Hartley Fall Tim Duncan (11), Northmor, 2:03
Jon Reeves (11), Mt. Gilead Fall Justin Keys (9), Centerburg, 1:31
Mark Cramer (11), Liberty Union Fall Billy O'Keeffe (10), Highland, :53

Weight: 160

Spencer Whisler (10), Northmor Dec Cody Eilbacher (10), Centerburg, 11-9
Kyle Packwood (10), Bloom-Carroll Dec Clay Rollison (9), River Valley, 6-0
Jarrod Zang (9), Hartley Fall Hunter Goon (11), Pleasant, :33
Mark Heil (9), North Union Dec Shane Snyder (10), Liberty Union, 9-7

Weight: 171

Jannik Buschmann (11), Centerburg Forf Nathan South (10), Liberty Union

Weight: 189

Cody Myers (10), Northmor Fall Sean Hunter (11), Madison Plains, 2:43

Weight: 215

Dan Satterthwaite (10), Grandview Hts. Forf Corey Crist (11), Liberty Union
Mark Hale (11), Ridgewood Fall Alex Pettit (11), Heath, :23
Zach Neiderhouser (12), Pleasant Dec Ricky Campbell (11), Mt. Gilead, 8-7

Weight: 285

 Championship - Semifinals


Weight: 103

Alex Carroll (10), Northmor Fall Donovan Evans (10), Madison Plains, :46
Zon Fields (9), Pleasant Dec Sean Regoli (9), Bloom-Carroll, 9-5

Weight: 112

Spencer Pierce (12), North Union M-Dec Kevin Heim (11), Heath, 17-4
Adam Ankrom (10), Bloom-Carroll M-Dec Zach Lathrop (12), River Valley, 15-6

Weight: 119

Tyler Heminger (10), Northmor Fall Matt Rector (10), Madison Plains, :40
Dom Barlow (10), Heath T-Fall James Pilling (10), Grandview Hts., 17-2

Weight: 125

Riki Reynolds (12), Pleasant Dec Josh Coulter (11), Cardington-Lincoln, 8-5
Mike Shepard (11), Highland Dec Chris Fusco (11), Hartley, 1-0

Weight: 130

Donnie Harvey (12), Elgin Dec Artie McAndrew (10), Highland, 9-4
Nick George (11), Cardington-Lincoln Dec Jedd Neer (11), Northmor, 9-3

Weight: 135

Mason Robinson (10), Heath Def Lucas Cummins (10), Cardington-Lincoln, INJ. DEF.
Will Allen (12), Ridgewood T-Fall Josh Edington (9), Pleasant, 19-3

Weight: 140

Cody Coomes (12), Pleasant Fall Ben Kibler (10), Elgin, 1:29
Nathan Blackwell (11), Grandview Hts. Dec Jordan Ammons (11), Highland, 8-7 OT

Weight: 145

Quinton Cooperider (12), Pleasant Fall Adam Hutchinson (12), Mt. Gilead, 1:51
Alex Minnillo (10), Grandview Hts. Dec Sam Carpenter (12), Ridgewood, 8-6

Weight: 152

Michael Falk (11), Grandview Hts. Fall Jeff Dailey (12), Elgin, 1:17
Brandon Slade (10), Pleasant Fall Jake Zeigler (9), Ridgewood, 3:23

Weight: 160

Delane King (10), Heath Fall Jonathan McClenathan (9), Cardington-Lincoln, 3:08
Ryan Hudson (12), Elgin Dec Nathan Anderson (11), Ridgewood, 4-2

Weight: 171

Kit Scott (12), River Valley Fall Josh Sayre (12), Heath, 1:35
Austin Kucera (12), Highland Fall Jake Conrad (11), Ridgewood, 2:35

Weight: 189

Colton Bowers (12), Pleasant Dec Cody Jackson (12), Hartley, 4-1
Travis Drumm (10), Heath Dec Clay Teach (11), Grandview Hts., 2-1

Weight: 215

Evan Jackson (10), Hartley Fall Andy Kibler (12), Elgin, 1:11
James Ackerman (11), North Union Def Andrew Wright (10), Northmor

Weight: 285

Aaron Edington (12), Pleasant Fall Zach Queen (12), Ridgewood, 1:43
Damien McAfee (11), Liberty Union Dec Aaron Howell (12), Heath, 8-4

 Consolation - 3rd round


Weight: 103

Weight: 112

Thomas Thatcher (10), Centerburg M-Dec Josh Alexander (9), Pleasant, 16-2
Derrick Adams (12), Madison Plains Fall Connor Sarich (9), Grandview Hts., :58

Weight: 119

Tyler McCoy (10), Pleasant Fall Brian Grimes (9), Hartley, 2:50

Weight: 125

Eric VanDeusen (10), Grandview Hts. Fall Andrew Stiltner (11), River Valley, :47
Justin Cattran (12), Bloom-Carroll Fall Daniel Colopy (9), Centerburg, 3:56

Weight: 130

Aaron Morris (12), Centerburg Fall Pat Bradley (11), Pleasant, :57
Brandon Smith (12), Bloom-Carroll Dec Tyler Barber (11), Liberty Union, 7-2

Weight: 135

Brandon Hoffman (11), Hartley Dec Michael Dowler (10), Bloom-Carroll, 2-1
Eric McGuire (12), River Valley Dec Bo Allman (11), Highland, 14-13

Weight: 140

Drake Jones (10), Hartley T-Fall Skylar Caldwell (9), Cardington-Lincoln, 15-0
Mick Rector (12), Madison Plains M-Dec Kodie Hutchinson (10), Heath, 12-2

Weight: 145

Jimmy Alexander (10), Centerburg Fall Ryan Beveridge (10), Cardington-Lincoln, 2:47
Travis Crisan (11), Liberty Union Dec Albert Davis (9), Hartley, 11-4

Weight: 152

Brian McDaniel (10), Heath Fall Jordan Mueller (11), Hartley, 2:36
Jon Reeves (11), Mt. Gilead Fall Mark Cramer (11), Liberty Union, 2:22

Weight: 160

Kyle Packwood (10), Bloom-Carroll Dec Spencer Whisler (10), Northmor, 10-7
Jarrod Zang (9), Hartley M-Dec Mark Heil (9), North Union, 10-4

Weight: 171

Jordan Tong (12), Pleasant Fall Dustin Briggs (9), Cardington-Lincoln, 2:04

Weight: 189

Cody Myers (10), Northmor Fall Max Freetage (12), Ridgewood, 4:49
Alex Hudson (11), Centerburg Fall Matt Nadzum (9), Cardington-Lincoln, :41

Weight: 215

Dan Satterthwaite (10), Grandview Hts. Fall Mark Hale (11), Ridgewood, 5:16
Zach Neiderhouser (12), Pleasant Fall Aron Gibson (9), River Valley, 2:14

Weight: 285

Cody Setser (11), Northmor Fall Chris Shell (11), Highland, 2:51

 Consolation - Semifinals


Weight: 103

Sean Regoli (9), Bloom-Carroll Fall Andrew Ault (9), River Valley, :59

Weight: 112

Kevin Heim (11), Heath T-Fall Thomas Thatcher (10), Centerburg, 18-3
Zach Lathrop (12), River Valley Fall Derrick Adams (12), Madison Plains, 4:08

Weight: 119

Tyler McCoy (10), Pleasant Fall Matt Rector (10), Madison Plains, :51
James Pilling (10), Grandview Hts. Fall Logan Huffman (9), North Union, 1:47

Weight: 125

Josh Coulter (11), Cardington-Lincoln T-Fall Eric VanDeusen (10), Grandview Hts., 16-1
Justin Cattran (12), Bloom-Carroll Dec Chris Fusco (11), Hartley, 7-1

Weight: 130

Artie McAndrew (10), Highland Fall Aaron Morris (12), Centerburg, 2:07
Brandon Smith (12), Bloom-Carroll Dec Jedd Neer (11), Northmor, 8-1

Weight: 135

Lucas Cummins (10), Cardington-Lincoln Dec Brandon Hoffman (11), Hartley, 9-3
Eric McGuire (12), River Valley M-Dec Josh Edington (9), Pleasant, 10-2

Weight: 140

Ben Kibler (10), Elgin Fall Drake Jones (10), Hartley, 4:48
Jordan Ammons (11), Highland Fall Mick Rector (12), Madison Plains, 2:38

Weight: 145

Jimmy Alexander (10), Centerburg Fall Adam Hutchinson (12), Mt. Gilead, 4:56
Sam Carpenter (12), Ridgewood Dec Travis Crisan (11), Liberty Union, 3-2

Weight: 152

Brian McDaniel (10), Heath Dec Jeff Dailey (12), Elgin, 8-7
Jon Reeves (11), Mt. Gilead Fall Jake Zeigler (9), Ridgewood, :36

Weight: 160

Jonathan McClenathan (9), Cardington-Lincoln Fall Kyle Packwood (10), Bloom-Carroll, 3:10
Jarrod Zang (9), Hartley Dec Nathan Anderson (11), Ridgewood, 3-0

Weight: 171

Josh Sayre (12), Heath Fall Jannik Buschmann (11), Centerburg, :51
Jake Conrad (11), Ridgewood Fall Jordan Tong (12), Pleasant, :37

Weight: 189

Cody Jackson (12), Hartley Fall Cody Myers (10), Northmor, :58
Clay Teach (11), Grandview Hts. Dec Alex Hudson (11), Centerburg, 7-2

Weight: 215

Dan Satterthwaite (10), Grandview Hts. Dec Andy Kibler (12), Elgin, 4-3
Andrew Wright (10), Northmor Dec Zach Neiderhouser (12), Pleasant, 3-1

Weight: 285

Cody Setser (11), Northmor Fall Zach Queen (12), Ridgewood, 1:29
Aaron Howell (12), Heath Fall Cameron Thrasher (12), Elgin, 3:58

 Finals


Weight: 103

Donovan Evans (10), Madison Plains Dec Sean Regoli (9), Bloom-Carroll, 4-2
Alex Carroll (10), Northmor Fall Zon Fields (9), Pleasant, 1:29

Weight: 112

Thomas Thatcher (10), Centerburg Fall Derrick Adams (12), Madison Plains, 4:05
Zach Lathrop (12), River Valley M-Dec Kevin Heim (11), Heath, 11-3
Spencer Pierce (12), North Union Dec Adam Ankrom (10), Bloom-Carroll, 10-4

Weight: 119

Logan Huffman (9), North Union Fall Matt Rector (10), Madison Plains, 3:45
Tyler McCoy (10), Pleasant Dec James Pilling (10), Grandview Hts., 13-11 OT
Tyler Heminger (10), Northmor Dec Dom Barlow (10), Heath, 11-9

Weight: 125

Eric VanDeusen (10), Grandview Hts. DQ Chris Fusco (11), Hartley, DQ
Josh Coulter (11), Cardington-Lincoln Dec Justin Cattran (12), Bloom-Carroll, 5-4
Riki Reynolds (12), Pleasant Dec Mike Shepard (11), Highland, 13-7

Weight: 130

Aaron Morris (12), Centerburg Def Jedd Neer (11), Northmor, INJ. DEF.
Brandon Smith (12), Bloom-Carroll Dec Artie McAndrew (10), Highland, 7-5
Donnie Harvey (12), Elgin Dec Nick George (11), Cardington-Lincoln, 6-2

Weight: 135

Josh Edington (9), Pleasant Dec Brandon Hoffman (11), Hartley, 2-0
Lucas Cummins (10), Cardington-Lincoln Dec Eric McGuire (12), River Valley, 6-2
Mason Robinson (10), Heath Def Will Allen (12), Ridgewood, INJ. DEF.

Weight: 140

Mick Rector (12), Madison Plains Dec Drake Jones (10), Hartley, 8-6 OT
Ben Kibler (10), Elgin Dec Jordan Ammons (11), Highland, 5-3
Cody Coomes (12), Pleasant Def Nathan Blackwell (11), Grandview Hts., INJ. DEF.

Weight: 145

Travis Crisan (11), Liberty Union Dec Adam Hutchinson (12), Mt. Gilead, 13-10
Jimmy Alexander (10), Centerburg M-Dec Sam Carpenter (12), Ridgewood, 13-1
Quinton Cooperider (12), Pleasant Fall Alex Minnillo (10), Grandview Hts., 2:31

Weight: 152

Jake Zeigler (9), Ridgewood Fall Jeff Dailey (12), Elgin, 3:46
Jon Reeves (11), Mt. Gilead Fall Brian McDaniel (10), Heath, 1:10
Michael Falk (11), Grandview Hts. Fall Brandon Slade (10), Pleasant, 1:51

Weight: 160

Nathan Anderson (11), Ridgewood Fall Kyle Packwood (10), Bloom-Carroll, 2:10
Jarrod Zang (9), Hartley Dec Jonathan McClenathan (9), Cardington-Lincoln, 3-1
Delane King (10), Heath Dec Ryan Hudson (12), Elgin, 8-4

Weight: 171

Jordan Tong (12), Pleasant Fall Jannik Buschmann (11), Centerburg, 2:11
Jake Conrad (11), Ridgewood T-Fall Josh Sayre (12), Heath, 19-3
Austin Kucera (12), Highland Dec Kit Scott (12), River Valley, 9-6

Weight: 189

Alex Hudson (11), Centerburg Fall Cody Myers (10), Northmor, 4:29
Clay Teach (11), Grandview Hts. Dec Cody Jackson (12), Hartley, 5-3
Colton Bowers (12), Pleasant Dec Travis Drumm (10), Heath, 5-3

Weight: 215

Andy Kibler (12), Elgin Fall Zach Neiderhouser (12), Pleasant, 2:09
Andrew Wright (10), Northmor Dec Dan Satterthwaite (10), Grandview Hts., 8-1
Evan Jackson (10), Hartley M-Dec James Ackerman (11), North Union, 14-5

Weight: 285

Cameron Thrasher (12), Elgin Def Zach Queen (12), Ridgewood, INJ. DEF.
Cody Setser (11), Northmor Def Aaron Howell (12), Heath, INJ. DEF.
Aaron Edington (12), Pleasant Fall Damien McAfee (11), Liberty Union, 1:28

Tourney Contact
Larry Smith


Cardington OH 43315
e-mail: ChampsDad@columbus.rr.com
Publisher
Preferred Educational Software
221 Rivers Edge Drive
Cherry Valley IL 61010
Phone: (888) 959-2016
e-mail: cotterk@pes-sports.com

2008 - All rights reserved