Participants
Corrected and posted: 05:16 AM - 07/24/2011
Hit refresh or reload to view latest information.
Team Coach No. Weight classes represented
__________________________________________________________________________________________
Beachwood Domenick Iammarino 12 112,119,125,130,135,140,145,160,171,189,215,275
Berkshire Brian Malloy 8 103,112,119,130,135,152,189,215
Black River David Khoury 3 145,152,215
Brookfield Jim Hennessy 7 112,135,140,145,171,189,275
Brooklyn Ray Mass 2 160,189
CVCA Dave Bergen 3 145,152,215
Cardinal Jeff Zeigler 7 103,119,125,135,189,215,275
Chagrin Falls Paul Perrine 3 103,119,160
Chippewa Mike Williams 5 130,135,145,152,160
Cle. Central Cath. Kent Horton 4 112,119,125,171
Clear Fork Marc Wilson 3 130,160,189
Clearview Tom McCardle 2 119,135
Columbia Russ Workman 3 140,152,275
Crestview Ted Tonn 2 152,275
Cuyahoga Hts. Daniel Milkovich 7 103,112,125,140,145,160,171
Dalton Kevin Walton 4 112,119,135,275
Edison Pat Welfle 5 103,112,130,140,189
Elyria Cath. John McNulty 5 103,140,160,215,275
Garfield Alan Harbert 1 125
Grand Valley Steve Paratto 1 171
Hawken Bob Rodriguez 1 160
Hillsdale Mike Mack 1 135
Huron Rick Gundlach 4 125,140,171,189
Independence Larry Marek 5 103,125,130,135,171
Jackson-Milton Dave Tomaino 7 103,112,119,125,130,140,171
John F. Kennedy Bob Poweski 1 189
Keystone Ted Gordon 6 112,125,130,145,152,215
Kirtland Scott Francis 3 130,145,275
Ledgemont John Tribuzzo 3 103,140,152
Loudonville Steve Furlong 2 189,215
Lutheran West David Ressler 3 130,135,171
Manchester John Topoly 2 145,152
Margaretta Keith Taylor 4 103,145,171,215
Mogadore Dan Gilchrist 3 119,189,275
Monroeville Scott Bauer 3 103,119,125
New London Ken Hale 6 112,119,135,152,215,275
Newbury Sam McCreary 1 125
Northwestern Spencer Hershey 6 125,130,160,189,215,275
Norwayne Kevin Maltarich 1 103
Plymouth Jeremiah Balkin 8 119,140,145,160,171,189,215,275
Richmond Hts. Ben Collado 7 112,130,140,145,152,160,215
Smithville Don Grimes 5 112,119,130,215,275
South Range Hugh Hively 1 112
St. Mary C.C. Jude Roth 10 112,130,135,140,145,152,160,171,215,275
St. Paul John Wasiniak 5 103,119,125,135,145
St. Peter Chanel Graham Coghill 12 103,112,119,130,135,140,145,152,160,189,215,275
St. Thomas Aquinas Sean Renner 2 103,125
Tuslaw Derrick Hochstetle 6 103,125,140,160,171,275
VASJ Bob Mullin 1 152
Waynedale Louie Stanley 5 140,145,160,171,189
Wellington John Sedlick 6 119,135,140,152,171,189
Western Reserve Tim Grys 6 112,125,130,135,152,160
Wickliffe Scott Lakus 1 171