Northwestern High School
Northwestern Sectional
Results by Round
February 20 & 21, 2009
1. Waynedale 219.00
2. Tuslaw 199.00
3. Manchester 192.00
4. Loudonville 133.00
5. Northwestern 129.00
6. Black River 103.50
7. Triway 83.50
8. Smithville 78.50
9. Chippewa 75.50
10. Norwayne 63.00
11. Hillsdale 46.00
12. Canton C.C. 38.00
13. Dalton 32.00
14. Mapleton 21.00

 Championship - 1st round


Weight: 103

Brandon Allison (10), Loudonville Fall Walt Meyer (9), Hillsdale, 1:10

Weight: 112

Hanna Hall (9), Chippewa Forf Joey Hamilton (12), Waynedale
John Hamm (9), Triway Fall Dillon White (9), Black River, 1:26
Seth Franks (11), Smithville Dec Jonah Dunn (9), Tuslaw, 8-5
Andrew Hutkowski (11), Canton C.C. Fall Vincent DelCiappo (10), Dalton, 1:05

Weight: 119

Weight: 125

Cruz Ramnarine (10), Canton C.C. M-Dec Dakota Black (10), Northwestern, 18-10
A.J. Byler (10), Triway Fall Jay Lucas (10), Black River, 1:53

Weight: 130

Tylor Hall (12), Black River T-Fall Nick Adams (9), Northwestern, 3:31
Tony Widder (11), Waynedale Fall C J Brunner (9), Canton C.C., 1:26

Weight: 135

Weight: 140

Tyler Topp (10), Northwestern T-Fall Lukas Johnson (10), Dalton, 3:23
Seth Heldenbrand (9), Hillsdale T-Fall Clayton Hanzel (9), Manchester, 16-1

Weight: 145

Josh Herrick (12), Black River Dec Brandon Hollandsworth (11), Mapleton, 13-10
Chuck East (11), Northwestern T-Fall Logan Hange (10), Dalton, 15-0

Weight: 152

Adam Reidenbach (10), Loudonville Fall Jaxon Dever (9), Hillsdale, 1:00
Bryson Hall (10), Chippewa Fall Rob Martin (12), Mapleton, :33

Weight: 160

Jake Kobilarcsik (12), Tuslaw Fall Alex Smith (9), Hillsdale, 1:35

Weight: 171

Jonathan Beam (11), Waynedale Fall Derrick Altenburger (10), Northwestern, 3:59
Zack Hall (12), Canton C.C. Fall Derek Ernsberger (11), Mapleton, :36

Weight: 189

Trevor Badertscher (9), Hillsdale Fall Jon Soto (11), Mapleton, 3:13
Mitch Klemp (12), Manchester Fall Larry Gumber (12), Waynedale, :49
Alex Wiley (9), Smithville Fall Justin Packard (10), Black River, 1:40

Weight: 215

Treg Grubb (11), Tuslaw Fall Jed White (11), Mapleton
Devon Mullins (11), Waynedale Fall Cody Geist (12), Northwestern, 4:17
Seth Byall (11), Dalton Fall Brock Colaner (11), Canton C.C., 5:08
Matt Kelbly (12), Smithville Fall Kyle Wadkins (9), Triway, 4:00

Weight: 285

Brandon Gove (11), Waynedale Fall Joshua Merriman (9), Dalton, :56

 Championship - Quarterfinals


Weight: 103

Dustin Grier (9), Norwayne Fall Jeremy Rohr (9), Mapleton, :43
Jared McFadden (10), Black River Dec Brandon Allison (10), Loudonville, 7-1
Tyler Harter (10), Waynedale Fall Kevin Drouhard (11), Canton C.C., :40
Kyle Ferguson (9), Manchester Fall Reed Hostetler (9), Smithville, 2:36

Weight: 112

Scott Spreng (11), Loudonville Fall Hanna Hall (9), Chippewa, 3:09
John Hamm (9), Triway T-Fall Ben Britton (9), Norwayne, 15-0
Brett Fortune (9), Northwestern Fall Seth Franks (11), Smithville, :42
Josh Kapper (11), Manchester Fall Andrew Hutkowski (11), Canton C.C., :49

Weight: 119

Justin Hall (12), Tuslaw Fall Noah Dupont (9), Northwestern, :47
Zebulum Beam (9), Waynedale Dec Randy Duncan (12), Loudonville, 3-0
Jarrod Pierce (10), Black River Dec Trevor Vogelhuber (10), Dalton, 11-8
Brandon Tanner (11), Smithville T-Fall Chris Cantrell (9), Manchester, 20-1 5:53

Weight: 125

Eli Donahue (12), Tuslaw Fall Cort Logan (9), Manchester, 1:06
Cruz Ramnarine (10), Canton C.C. Dec Mark Danner (11), Dalton, 10-8
Cody Burge (12), Norwayne Dec A.J. Byler (10), Triway, 6-4
Justin Petersheim (11), Waynedale Fall Rodrigo Ramos (11), Smithville, 3:32

Weight: 130

Matt Bouman (11), Norwayne M-Dec Zach Wade (9), Triway, 14-2
Tylor Hall (12), Black River Fall Brandon Yates (12), Hillsdale, 4:46
Tony Widder (11), Waynedale T-Fall Shawn Everhart (11), Tuslaw, 18-3 5:52
Shane Brown (10), Manchester Fall Troy Schaffter (10), Dalton, 1:56

Weight: 135

Jeff Vitallo (12), Waynedale T-Fall Brandon Bumgardner (10), Smithville, 20-4 3:06
Joe Logan (10), Tuslaw Fall Ken Facemire (10), Manchester, 1:40
Logan Hershey (10), Northwestern Fall Jake Finley (9), Hillsdale, 4:50

Weight: 140

Tyler Topp (10), Northwestern Fall Mike Bogner (11), Mapleton, :47
Spenser Lewis (11), Waynedale M-Dec Matson Lance (9), Chippewa, 15-3
Seth Heldenbrand (9), Hillsdale Fall Spencer O Rourke (11), Canton C.C., 1:13
Josh Pfister (12), Black River Fall Matt Everhart (11), Tuslaw, 4:00

Weight: 145

Aaron Hunter (12), Manchester Fall Josh Herrick (12), Black River, 1:20
Bobby Mann (11), Tuslaw Fall Mark Bramley (10), Chippewa, 2:50
Dylan Bender (10), Loudonville Fall Chuck East (11), Northwestern, 3:13
Tony Weaver (11), Waynedale T-Fall Jake Ricer (9), Hillsdale, 20-4 2:14

Weight: 152

Cole Drake (11), Triway Fall Tom Hilty (9), Smithville, 1:24
Todd Remenaric (11), Tuslaw Dec Adam Reidenbach (10), Loudonville, 8-4
Bryson Hall (10), Chippewa T-Fall Matthew Torgler (11), Dalton, 16-0
Jake Dies (12), Manchester Fall Jerod McCluggage (10), Waynedale, 5-3

Weight: 160

Jake Kobilarcsik (12), Tuslaw Fall Mark Hilty (9), Smithville, 3:03
Jake Adams (12), Northwestern Dec Lucas Dies (9), Manchester, 6-4
Alex Tuttle (11), Loudonville Fall Ryan Wiley (12), Chippewa, 1:57
Tyler Siegel (11), Waynedale M-Dec Toby Pesich (12), Canton C.C., 16-4

Weight: 171

Jonathan Beam (11), Waynedale Fall Matt Shook (9), Chippewa, :23
Brit Hunter (11), Manchester Def Daniel Ritzman (11), Norwayne
Justin Hinkle (11), Loudonville Dec Greg Franks (12), Smithville, 11-6
Steven Elliott (9), Tuslaw Dec Zack Hall (12), Canton C.C., 11-5

Weight: 189

Kurt Schaefer (10), Northwestern Fall Trevor Badertscher (9), Hillsdale, 1:28
Colton Zody (12), Triway Fall Greg Ginther (11), Canton C.C., 1:23
Mitch Klemp (12), Manchester M-Dec Luke Weber (11), Loudonville, 10-0
Justin Schafrath (11), Chippewa Fall Alex Wiley (9), Smithville, 1:28

Weight: 215

Kyle Kelly (11), Manchester Fall Treg Grubb (11), Tuslaw, 4:29
Devon Mullins (11), Waynedale Fall Brad Henderson (11), Hillsdale, 1:54
Nate Orrick (11), Black River Fall Seth Byall (11), Dalton, 5:36
Matt Kelbly (12), Smithville Fall Jake Arnholt (9), Loudonville, 5:07

Weight: 285

Josh Morosko (12), Tuslaw Fall Cody Cline (11), Hillsdale, 1:45
Jacob Martin (11), Mapleton Fall Dan Neundorf (11), Northwestern, :47
Brandon Gove (11), Waynedale Fall Paul Kelbly (9), Smithville, 3:37
Eddie Flinner (10), Triway Fall Brice Bradley (10), Loudonville, 1:30

 Consolation - 1st round


Weight: 103

Weight: 112

Weight: 119

Weight: 125

Weight: 130

Weight: 135

Weight: 140

Weight: 145

Weight: 152

Weight: 160

Weight: 171

Weight: 189

Weight: 215

Weight: 285

 Consolation - 2nd round


Weight: 103

Walt Meyer (9), Hillsdale Fall Kevin Drouhard (11), Canton C.C., 3:44

Weight: 112

Joey Hamilton (12), Waynedale Fall Andrew Hutkowski (11), Canton C.C., 4:55
Dillon White (9), Black River Fall Seth Franks (11), Smithville, 1:34
Jonah Dunn (9), Tuslaw Dec Ben Britton (9), Norwayne, 9-8
Hanna Hall (9), Chippewa Fall Vincent DelCiappo (10), Dalton, 4:41

Weight: 119

Weight: 125

A.J. Byler (10), Triway Dec Dakota Black (10), Northwestern, 6-2
Jay Lucas (10), Black River Dec Mark Danner (11), Dalton, 6-2

Weight: 130

Shawn Everhart (11), Tuslaw T-Fall Nick Adams (9), Northwestern, 17-2 5:00
Brandon Yates (12), Hillsdale Fall C J Brunner (9), Canton C.C., 4:00

Weight: 135

Weight: 140

Lukas Johnson (10), Dalton Fall Matt Everhart (11), Tuslaw, 2:00
Clayton Hanzel (9), Manchester Fall Matson Lance (9), Chippewa, 3:50

Weight: 145

Brandon Hollandsworth (11), Mapleton Fall Jake Ricer (9), Hillsdale, 1:47
Mark Bramley (10), Chippewa M-Dec Logan Hange (10), Dalton, 13-4

Weight: 152

Matthew Torgler (11), Dalton Fall Jaxon Dever (9), Hillsdale, :24
Adam Reidenbach (10), Loudonville Fall Rob Martin (12), Mapleton, 1:26

Weight: 160

Toby Pesich (12), Canton C.C. Fall Alex Smith (9), Hillsdale, 3:40

Weight: 171

Zack Hall (12), Canton C.C. Fall Derrick Altenburger (10), Northwestern, 2:43
Matt Shook (9), Chippewa Fall Derek Ernsberger (11), Mapleton, 1:56

Weight: 189

Alex Wiley (9), Smithville Dec Jon Soto (11), Mapleton, 11-4
Larry Gumber (12), Waynedale Dec Greg Ginther (11), Canton C.C., 6-5
Trevor Badertscher (9), Hillsdale M-Dec Justin Packard (10), Black River, 17-5

Weight: 215

Jake Arnholt (9), Loudonville Dec Jed White (11), Mapleton, 10-6
Cody Geist (12), Northwestern M-Dec Seth Byall (11), Dalton, 11-2
Brock Colaner (11), Canton C.C. Fall Brad Henderson (11), Hillsdale, 4:00
Treg Grubb (11), Tuslaw Fall Kyle Wadkins (9), Triway, 2:17

Weight: 285

Dan Neundorf (11), Northwestern Fall Joshua Merriman (9), Dalton, :24

 Championship - Semifinals


Weight: 103

Dustin Grier (9), Norwayne Fall Jared McFadden (10), Black River, :47
Tyler Harter (10), Waynedale Fall Kyle Ferguson (9), Manchester, 1:57

Weight: 112

Scott Spreng (11), Loudonville Fall John Hamm (9), Triway, 4:22
Josh Kapper (11), Manchester Fall Brett Fortune (9), Northwestern, 1:43

Weight: 119

Justin Hall (12), Tuslaw Dec Zebulum Beam (9), Waynedale, 10-8
Brandon Tanner (11), Smithville Fall Jarrod Pierce (10), Black River, 5:22

Weight: 125

Eli Donahue (12), Tuslaw Fall Cruz Ramnarine (10), Canton C.C., 1:48
Cody Burge (12), Norwayne Dec Justin Petersheim (11), Waynedale, 4-3

Weight: 130

Matt Bouman (11), Norwayne Dec Tylor Hall (12), Black River, 6-2
Shane Brown (10), Manchester Fall Tony Widder (11), Waynedale, 3:42

Weight: 135

Jeff Vitallo (12), Waynedale T-Fall Joe Logan (10), Tuslaw, 18-3 5:55
Logan Hershey (10), Northwestern Dec Caleb Stretar (12), Black River, 3-1

Weight: 140

Tyler Topp (10), Northwestern Fall Spenser Lewis (11), Waynedale, 3:20
Josh Pfister (12), Black River M-Dec Seth Heldenbrand (9), Hillsdale, 16-3

Weight: 145

Aaron Hunter (12), Manchester Dec Bobby Mann (11), Tuslaw, 7-2
Dylan Bender (10), Loudonville Fall Tony Weaver (11), Waynedale, 5:39

Weight: 152

Todd Remenaric (11), Tuslaw Dec Cole Drake (11), Triway, 6-3
Bryson Hall (10), Chippewa M-Dec Jake Dies (12), Manchester, 9-0

Weight: 160

Jake Kobilarcsik (12), Tuslaw M-Dec Jake Adams (12), Northwestern, 16-3
Tyler Siegel (11), Waynedale Dec Alex Tuttle (11), Loudonville, 10-7

Weight: 171

Jonathan Beam (11), Waynedale Fall Brit Hunter (11), Manchester, 1:40
Steven Elliott (9), Tuslaw Fall Justin Hinkle (11), Loudonville, 2:23

Weight: 189

Kurt Schaefer (10), Northwestern Dec Colton Zody (12), Triway, 3-2
Mitch Klemp (12), Manchester Dec Justin Schafrath (11), Chippewa, 7-0

Weight: 215

Kyle Kelly (11), Manchester Fall Devon Mullins (11), Waynedale, 1:10
Matt Kelbly (12), Smithville Fall Nate Orrick (11), Black River, 2:58

Weight: 285

Josh Morosko (12), Tuslaw T-Fall Jacob Martin (11), Mapleton, 22-6 4:41
Eddie Flinner (10), Triway Dec Brandon Gove (11), Waynedale, 3-1

 Consolation - 3rd round


Weight: 103

Reed Hostetler (9), Smithville Fall Walt Meyer (9), Hillsdale, 3:45
Brandon Allison (10), Loudonville Fall Jeremy Rohr (9), Mapleton, 2:00

Weight: 112

Joey Hamilton (12), Waynedale Fall Dillon White (9), Black River, 1:50
Hanna Hall (9), Chippewa Dec Jonah Dunn (9), Tuslaw, 7-4

Weight: 119

Trevor Vogelhuber (10), Dalton Dec Chris Cantrell (9), Manchester, 6-0
Randy Duncan (12), Loudonville Fall Noah Dupont (9), Northwestern, 1:52

Weight: 125

A.J. Byler (10), Triway Fall Rodrigo Ramos (11), Smithville, 4:05
Jay Lucas (10), Black River Fall Cort Logan (9), Manchester, :55

Weight: 130

Shawn Everhart (11), Tuslaw Fall Troy Schaffter (10), Dalton, 2:40
Brandon Yates (12), Hillsdale Dec Zach Wade (9), Triway, 4-2

Weight: 135

Brandon Bumgardner (10), Smithville Fall Ken Facemire (10), Manchester, 1:40

Weight: 140

Lukas Johnson (10), Dalton Fall Spencer O Rourke (11), Canton C.C., 3:00
Clayton Hanzel (9), Manchester Fall Mike Bogner (11), Mapleton, 2:34

Weight: 145

Chuck East (11), Northwestern Fall Brandon Hollandsworth (11), Mapleton, :52
Mark Bramley (10), Chippewa Dec Josh Herrick (12), Black River, 6-2

Weight: 152

Matthew Torgler (11), Dalton Fall Jerod McCluggage (10), Waynedale, 3:30
Adam Reidenbach (10), Loudonville Fall Tom Hilty (9), Smithville, :30

Weight: 160

Ryan Wiley (12), Chippewa Fall Toby Pesich (12), Canton C.C., 4:20
Lucas Dies (9), Manchester Dec Mark Hilty (9), Smithville, 4-3

Weight: 171

Zack Hall (12), Canton C.C. Fall Greg Franks (12), Smithville, 3:00
Matt Shook (9), Chippewa Def Daniel Ritzman (11), Norwayne

Weight: 189

Luke Weber (11), Loudonville Fall Alex Wiley (9), Smithville, 2:01
Trevor Badertscher (9), Hillsdale Def Larry Gumber (12), Waynedale

Weight: 215

Jake Arnholt (9), Loudonville Fall Cody Geist (12), Northwestern, 4:03
Treg Grubb (11), Tuslaw Dec Brock Colaner (11), Canton C.C., 4-2

Weight: 285

Paul Kelbly (9), Smithville Fall Brice Bradley (10), Loudonville, 2:00
Dan Neundorf (11), Northwestern Fall Cody Cline (11), Hillsdale, 1:13

 Consolation - Semifinals


Weight: 103

Jared McFadden (10), Black River Fall Reed Hostetler (9), Smithville, 1:56
Kyle Ferguson (9), Manchester Fall Brandon Allison (10), Loudonville, 1:59

Weight: 112

Joey Hamilton (12), Waynedale Dec John Hamm (9), Triway, 12-7
Brett Fortune (9), Northwestern Fall Hanna Hall (9), Chippewa, :41

Weight: 119

Zebulum Beam (9), Waynedale Dec Trevor Vogelhuber (10), Dalton, 8-2
Randy Duncan (12), Loudonville Fall Jarrod Pierce (10), Black River, 2:43

Weight: 125

A.J. Byler (10), Triway M-Dec Cruz Ramnarine (10), Canton C.C., 13-2
Justin Petersheim (11), Waynedale Fall Jay Lucas (10), Black River, 2:32

Weight: 130

Tylor Hall (12), Black River T-Fall Shawn Everhart (11), Tuslaw, 15-0 3:49
Tony Widder (11), Waynedale M-Dec Brandon Yates (12), Hillsdale, 12-2

Weight: 135

Joe Logan (10), Tuslaw M-Dec Jake Finley (9), Hillsdale, 13-1
Caleb Stretar (12), Black River T-Fall Brandon Bumgardner (10), Smithville, 15-0 3:42

Weight: 140

Spenser Lewis (11), Waynedale Fall Lukas Johnson (10), Dalton, 2:26
Seth Heldenbrand (9), Hillsdale T-Fall Clayton Hanzel (9), Manchester, 17-2 4:39

Weight: 145

Bobby Mann (11), Tuslaw Fall Chuck East (11), Northwestern, 3:26
Tony Weaver (11), Waynedale M-Dec Mark Bramley (10), Chippewa, 13-2

Weight: 152

Cole Drake (11), Triway Fall Matthew Torgler (11), Dalton, :57
Jake Dies (12), Manchester Dec Adam Reidenbach (10), Loudonville, 3-2

Weight: 160

Jake Adams (12), Northwestern Dec Ryan Wiley (12), Chippewa, 11-8
Lucas Dies (9), Manchester Dec Alex Tuttle (11), Loudonville, 11-4

Weight: 171

Brit Hunter (11), Manchester Fall Zack Hall (12), Canton C.C., 4:56
Justin Hinkle (11), Loudonville Fall Matt Shook (9), Chippewa, :44

Weight: 189

Colton Zody (12), Triway Dec Luke Weber (11), Loudonville, 10-6
Justin Schafrath (11), Chippewa Fall Trevor Badertscher (9), Hillsdale, :58

Weight: 215

Devon Mullins (11), Waynedale Fall Jake Arnholt (9), Loudonville, :37
Treg Grubb (11), Tuslaw Dec Nate Orrick (11), Black River, 9-8

Weight: 285

Jacob Martin (11), Mapleton Dec Paul Kelbly (9), Smithville, 1-0
Dan Neundorf (11), Northwestern Fall Brandon Gove (11), Waynedale, :41

 Finals


Weight: 103

Brandon Allison (10), Loudonville Fall Reed Hostetler (9), Smithville, :23
Jared McFadden (10), Black River Dec Kyle Ferguson (9), Manchester, 2-0
Dustin Grier (9), Norwayne Dec Tyler Harter (10), Waynedale, 8-3

Weight: 112

John Hamm (9), Triway Dec Hanna Hall (9), Chippewa, 5-1
Brett Fortune (9), Northwestern M-Dec Joey Hamilton (12), Waynedale, 16-6
Scott Spreng (11), Loudonville Dec Josh Kapper (11), Manchester, 8-2

Weight: 119

Jarrod Pierce (10), Black River Dec Trevor Vogelhuber (10), Dalton, 8-1
Zebulum Beam (9), Waynedale M-Dec Randy Duncan (12), Loudonville, 11-2
Justin Hall (12), Tuslaw Fall Brandon Tanner (11), Smithville, :38

Weight: 125

Cruz Ramnarine (10), Canton C.C. M-Dec Jay Lucas (10), Black River, 16-3
Justin Petersheim (11), Waynedale Dec A.J. Byler (10), Triway, 2-0
Eli Donahue (12), Tuslaw Dec Cody Burge (12), Norwayne, 9-2

Weight: 130

Shawn Everhart (11), Tuslaw Dec Brandon Yates (12), Hillsdale, 7-2
Tylor Hall (12), Black River Dec Tony Widder (11), Waynedale, 9-4
Shane Brown (10), Manchester Dec Matt Bouman (11), Norwayne, 7-0

Weight: 135

Brandon Bumgardner (10), Smithville Def Jake Finley (9), Hillsdale
Caleb Stretar (12), Black River Dec Joe Logan (10), Tuslaw, 10-3
Jeff Vitallo (12), Waynedale Dec Logan Hershey (10), Northwestern, 3-2

Weight: 140

Lukas Johnson (10), Dalton Fall Clayton Hanzel (9), Manchester, :40
Seth Heldenbrand (9), Hillsdale Fall Spenser Lewis (11), Waynedale, 2:34
Josh Pfister (12), Black River Dec Tyler Topp (10), Northwestern, 10-4

Weight: 145

Chuck East (11), Northwestern Dec Mark Bramley (10), Chippewa, 3-2
Tony Weaver (11), Waynedale Dec Bobby Mann (11), Tuslaw, 9-8
Aaron Hunter (12), Manchester M-Dec Dylan Bender (10), Loudonville, 21-12

Weight: 152

Matthew Torgler (11), Dalton Dec Adam Reidenbach (10), Loudonville, 6-5
Cole Drake (11), Triway Dec Jake Dies (12), Manchester, 5-2
Bryson Hall (10), Chippewa Dec Todd Remenaric (11), Tuslaw, 6-2

Weight: 160

Alex Tuttle (11), Loudonville M-Dec Ryan Wiley (12), Chippewa, 9-0
Lucas Dies (9), Manchester Dec Jake Adams (12), Northwestern, OT 8-6
Jake Kobilarcsik (12), Tuslaw Dec Tyler Siegel (11), Waynedale, 10-5

Weight: 171

Zack Hall (12), Canton C.C. Fall Matt Shook (9), Chippewa, 2:30
Brit Hunter (11), Manchester M-Dec Justin Hinkle (11), Loudonville, 10-1
Jonathan Beam (11), Waynedale Fall Steven Elliott (9), Tuslaw, 1:02

Weight: 189

Luke Weber (11), Loudonville Fall Trevor Badertscher (9), Hillsdale, :50
Colton Zody (12), Triway Dec Justin Schafrath (11), Chippewa, 13-5
Kurt Schaefer (10), Northwestern Fall Mitch Klemp (12), Manchester, 1:49

Weight: 215

Nate Orrick (11), Black River Fall Jake Arnholt (9), Loudonville, 2:20
Devon Mullins (11), Waynedale Dec Treg Grubb (11), Tuslaw, 8-7
Kyle Kelly (11), Manchester Fall Matt Kelbly (12), Smithville, 2:39

Weight: 285

Paul Kelbly (9), Smithville Fall Brandon Gove (11), Waynedale, 3:00
Jacob Martin (11), Mapleton Fall Dan Neundorf (11), Northwestern, :37
Josh Morosko (12), Tuslaw Fall Eddie Flinner (10), Triway, 2:25

Tourney Contact



00000
e-mail:
Publisher
Preferred Educational Software
9585 Woodgate Lane
Byron IL 61010
Phone: (888) 959-2016
e-mail: cotterk@pes-sports.com

2001 - All rights reserved