Last | First | Name | School | 2015 | 2014 | 2013 | Gr.15 | Div. |
Abduljelil | Ana | Ana Abduljelil | Whitehall-Yearling | 14:II-113-7th | 13:II-113-5th | 11 | II | |
Adkins | Collin | Collin Adkins | Bellevue | 15:II-138-6th | 11 | II | ||
Anderson | Trevor | Trevor Anderson | West Liberty-Salem | 13:III-126-6th | 11 | III | ||
Anderson | Tristan | Tristan Anderson | Apple Creek Waynedale | 15:III-195-7th | 14:III-195-4th | 11 | III | |
Bailey | Brett | Brett Bailey | Ravenna Southeast | 15:II-132-3rd | 11 | II | ||
Baird | Cory | Cory Baird | Harrison | 15:I-106-8th | 10 | I | ||
Banister | Tony | Tony Banister | Wauseon | 15:II-195-8th | 10 | II | ||
Barnett | Brady | Brady Barnett | Milan Edison | 15:III-132-2nd | 14:III-113-6th | 10 | III | |
Bartos | Eric | Eric Bartos | Medina Buckeye | 15:II-106-7th | 10 | II | ||
Baughman | Joey | Joey Baughman | Wadsworth | 15:I-145-5th | 9 | I | ||
Baughman | Noah | Noah Baughman | Wadsworth | 15:I-113-3rd | 14:I-106-1st | 11 | I | |
Beard | Seth | Seth Beard | Napoleon | 15:II-120-5th | 14:II-113-3rd | 13:II-106-2nd | 11 | II |
Bennett | Brandon | Brandon Bennett | Hamler Patrick Henry | 15:III-285-7th | 11 | III | ||
Beverly | Jesse | Jesse Beverly | Delta | 15:III-160-2nd | 14:III-152-3rd | 10 | III | |
Bischoff | Mitch | Mitch Bischoff | Norton | 15:II-285-5th | 11 | II | ||
Bleich | Stan | Stan Bleich | Elyria Catholic | 15:III-126-6th | 10 | III | ||
Bolanz | Will | Will Bolanz | Atwater Waterloo | 10 | III | |||
Bowen | Joey | Joey Bowen | Akron Manchester | 15:III-113-5th | 14:III-106-7th | 13:III-106-7th | 11 | III |
Bowers | Robbie | Robbie Bowers | Defiance | 15:II-160-2nd | 10 | II | ||
Bray | Hunter | Hunter Bray | Miamisburg Dayton Christian | 15:III-126-3rd | 14:III-106-2nd | 13:III-106-3rd | 11 | III |
Brezovec | Jarrod | Jarrod Brezovec | Aurora | 14:I-106-4th | 10 | I | ||
Bronstrup | Jarod | Jarod Bronstrup | Brecksville-Broadview Heights | 15:I-106-3rd | 14:I-106-5th | 11 | I | |
Brooks | Caleb | Caleb Brooks | Columbus Bishop Ready | 15:III-106-5th | 9 | III | ||
Brown | JT | JT Brown | Elyria | 15:I-170-4th | 10 | I | ||
Brusco | Greg | Greg Brusco | Delaware Hayes | 15:I-138-4th | 13:I-113-4th | 11 | I | |
Bryant | Brett | Brett Bryant | Cincinnati Archbishop Moeller | 15:I-160-6th | 10 | I | ||
Bullard | Hayden | Hayden Bullard | Johnstown-Monroe | 15:II-138-8th | 11 | II | ||
Burger | Josh | Josh Burger | Aurora | 14:I-285-8th | 11 | I | ||
Campbell | Jared | Jared Campbell | Lakewood St. Edward | 15:I-195-2nd | 10 | I | ||
Campbell | Tre | Tre Campbell | Wauseon | 15:II-182-3rd | 14:II-160-4th | 11 | II | |
Caraballo | Noel | Noel Caraballo | Olmsted Falls | 15:I-220-2nd | 11 | I | ||
Cardello | Matthew | Matthew Cardello | Canfield | 15:II-106-8th | 9 | II | ||
Carpenter | Gunnar | Gunnar Carpenter | Newark Licking Valley | 15:II-113-8th | 9 | II | ||
Carr | David | David Carr | Miamisburg Dayton Christian | 15:III-138-1st | 9 | III | ||
Carrick | Matt | Matt Carrick | Massillon Perry | 15:I-285-8th | 10 | I | ||
Chaney | Kordell | Kordell Chaney | Sandusky Perkins | 14:II-220-7th | 13:II-220-6th | 11 | II | |
Chase | Coleton | Coleton Chase | Lancaster | 15:I-106-7th | 11 | I | ||
Clemens | George | George Clemens | Haviland Wayne Trace | 15:III-120-6th | 11 | III | ||
Conaway | Cameron | Cameron Conaway | Greenwich South Central | 15:III-220-5th | 14:III-220-4th | 11 | III | |
Conway | Jack | Jack Conway | Lakewood St. Edward | 15:I-145-3rd | 11 | I | ||
Copeland | Tyler | Tyler Copeland | Wapakoneta | 15:II-132-5th | 10 | II | ||
Craft | Chase | Chase Craft | Clayton Northmont | 15:I-113-8th | 10 | I | ||
Crawford | David | David Crawford | Canfield | 15:II-152-6th | 9 | II | ||
Cropper | Jerek | Jerek Cropper | Akron Manchester | 15:III-220-4th | 11 | III | ||
Crumb | Chris | Chris Crumb | Lewis Center Olentangy | 15:I-285-2nd | 11 | I | ||
Darmstadt | Ben | Ben Darmstadt | Elyria | 15:I-182-1st | 14:I-152-2nd | 11 | I | |
DeCesare | Tony | Tony DeCesare | Parma Padua Franciscan | 15:II-113-2nd | 14:II-106-2nd | 13:I-106-6th | 11 | II |
Deluse | Eric | Eric Deluse | Lancaster | 15:I-182-8th | 11 | I | ||
Demas | Dominick | Dominick Demas | Dublin Coffman | 15:I-138-1st | 14:I-138-6th | 10 | I | |
DeMicco | Justin | Justin DeMicco | Brecksville-Broadview Heights | 15:I-138-3rd | 14:I-126-5th | 11 | I | |
DeShon | Hunter | Hunter DeShon | Akron Coventry | 15:II-120-8th | 11 | II | ||
DiSabato | Gio | Gio DiSabato | Hilliard Davidson | 15:I-106-6th | 9 | I | ||
Donahue | Jake | Jake Donahue | Massillon Washington | 15:I-120-5th | 11 | I | ||
Donathan | Zack | Zack Donathan | Mason | 14:I-106-6th | 10 | I | ||
Draper | Cole | Cole Draper | Sycamore Mohawk | 15:III-170-6th | 10 | III | ||
Edwards | Devione | Devione Edwards | Lorain | 15:I-106-5th | 14:I-106-3rd | 11 | I | |
Esarco | Jacob | Jacob Esarco | Canfield | 15:II-220-4th | 11 | II | ||
Fasnacht | Eric | Eric Fasnacht | Parma Padua Franciscan | 15:II-160-7th | 11 | II | ||
Fenton | Brendon | Brendon Fenton | Elyria | 15:I-113-7th | 9 | I | ||
Ferguson | Ben | Ben Ferguson | Casstown Miami East | 15:III-285-8th | 11 | III | ||
Feuer | Harry | Harry Feuer | Mayfield Village Mayfield | 15:I-113-5th | 14:I-106-8th | 11 | I | |
Floyd | Jonathan | Jonathan Floyd | Springboro | 15:I-285-4th | 11 | I | ||
Ford | Ryan | Ryan Ford | Covington | 15:III-138-3rd | 14:III-132-3rd | 11 | III | |
Freeman | Kevon | Kevon Freeman | Mentor Lake Catholic | 15:II-120-6th | 9 | II | ||
Furbee | Michael | Michael Furbee | St. Clairsville | 15:III-220-7th | 11 | III | ||
Ginnetti | Dante | Dante Ginnetti | Poland Seminary | 15:II-113-5th | 11 | II | ||
Graziani | Mario | Mario Graziani | Youngstown Boardman | 14:I-145-8th | 11 | I | ||
Gross | Derek | Derek Gross | Norwalk St. Paul | 15:III-145-2nd | 14:III-138-4th | 10 | III | |
Guillen | Mario | Mario Guillen | Perrysburg | 15:I-120-3rd | 14:I-113-3rd | 13:I-106-5th | 11 | I |
Guillen | Moises | Moises Guillen | Perrysburg | 15:I-132-3rd | 14:I-120-7th | 10 | I | |
Gutierrez | Jake | Jake Gutierrez | Springfield Catholic Central | 15:III-132-8th | 11 | III | ||
Hall | Landon | Landon Hall | Wapakoneta | 15:II-182-6th | 10 | II | ||
Handwerk | James | James Handwerk | Rocky River Lutheran West | 15:III-170-1st | 10 | III | ||
Harris | Jack | Jack Harris | Urbana | 15:II-182-2nd | 14:II-182-2nd | 13:II-182-5th | 11 | II |
Hart | Allan | Allan Hart | Lakewood St. Edward | 15:I-113-1st | 14:I-106-7th | 10 | I | |
Hayes | Seth | Seth Hayes | Rootstown | 15:III-126-5th | 11 | III | ||
Hefner | Dylan | Dylan Hefner | Lima Shawnee | 14:II-182-8th | 11 | II | ||
Heil | Josh | Josh Heil | Brunswick | 15:I-132-7th | 14:I-120-6th | 13:I-106-3rd | 11 | I |
Henneman | Nick | Nick Henneman | Oregon Clay | 15:I-113-6th | 10 | I | ||
Higgins | Ben | Ben Higgins | Alliance Marlington | 15:II-220-8th | 11 | II | ||
Hiles | Austin | Austin Hiles | Brecksville-Broadview Heights | 15:I-152-3rd | 11 | I | ||
Hinkle | Lane | Lane Hinkle | Mount Vernon | 15:I-160-3rd | 11 | I | ||
Hoskins | Tommy | Tommy Hoskins | Miamisburg Dayton Christian | 15:III-113-1st | 9 | III | ||
Hubbard | Jashon | Jashon Hubbard | Steubenville | 15:II-106-3rd | 9 | II | ||
Human | Reece | Reece Human | Carlisle | 15:II-220-5th | 10 | II | ||
Hunter | Blaine | Blaine Hunter | Elida | 14:II-113-8th | 11 | II | ||
Isbrandt | Alex | Alex Isbrandt | Casstown Miami East | 15:III-113-7th | 9 | III | ||
Jackson | Richard | Richard Jackson | Toledo Central Catholic | 15:II-160-3rd | 11 | II | ||
Johnson | Caleb | Caleb Johnson | Bainbridge Paint Valley | 15:III-182-4th | 11 | III | ||
Jones | A.J. | A.J. Jones | Worthington Thomas Worthington | 15:I-195-6th | 11 | I | ||
Jordan | Garrett | Garrett Jordan | St. Paris Graham Local | 15:II-170-3rd | 11 | II | ||
Jordan | Patrick | Patrick Jordan | Atwater Waterloo | 15:III-152-7th | 11 | III | ||
Jordan | Rocky | Rocky Jordan | St. Paris Graham Local | 15:II-132-2nd | 9 | II | ||
Joseph | Brennan | Brennan Joseph | Alliance Marlington | 15:II-132-8th | 11 | II | ||
Kastl | Mario | Mario Kastl | St. Paris Graham Local | 14:II-120-3rd | 11 | II | ||
Keaton | Nate | Nate Keaton | Circleville | 15:II-106-4th | 9 | II | ||
Kelbly | John | John Kelbly | Smithville | 15:III-182-8th | 10 | III | ||
Kelly | Collin | Collin Kelly | Mogadore | 15:III-220-8th | 11 | III | ||
Keyes | Jason | Jason Keyes | Lisbon Beaver | 15:II-132-7th | 11 | II | ||
Kissell | Logan | Logan Kissell | Garrettsville Garfield | 15:III-126-7th | 9 | III | ||
Kiussis | Nick | Nick Kiussis | Brunswick | 15:I-138-2nd | 14:I-132-2nd | 10 | I | |
Knaus | Ben | Ben Knaus | Akron St. Vincent-St. Mary | 15:II-152-7th | 11 | II | ||
Koontz | Joe | Joe Koontz | Akron St. Vincent-St. Mary | 15:II-138-4th | 10 | II | ||
Kosco | Hunter | Hunter Kosco | Canal Fulton Northwest | 15:II-113-3rd | 14:II-106-5th | 10 | II | |
Lacure | Logan | Logan Lacure | Miamisburg Dayton Christian | 15:III-145-1st | 14:III-145-1st | 13:III-120-2nd | 11 | III |
Ladnier | Hunter | Hunter Ladnier | Lakewood St. Edward | 15:I-132-2nd | 11 | I | ||
Lambert | Garrett | Garrett Lambert | Brunswick | 15:I-126-5th | 14:I-113-8th | 11 | I | |
Lathem | Cameron | Cameron Lathem | Ashville Teays Valley | 14:I-120-8th | 11 | I | ||
Lawson | Kyle | Kyle Lawson | St. Paris Graham Local | 15:II-152-1st | 14:II-138-1st | 10 | II | |
Livingston | Shawn | Shawn Livingston | Steubenville | 15:II-160-6th | 11 | II | ||
Locklear | Brice | Brice Locklear | Olmsted Falls | 15:I-152-4th | 11 | I | ||
Lucas | Brandon | Brandon Lucas | Mt. Orab Western Brown | 15:II-106-5th | 9 | II | ||
Lucas | Hunter | Hunter Lucas | Lima Central Catholic | 15:III-113-2nd | 14:II-106-4th | 11 | II | |
Mackall | Alex | Alex Mackall | Cuyahoga Falls Walsh Jesuit | 15:I-120-2nd | 14:I-120-1st | 13:II-106-7th | 11 | II |
Marinelli | Alex | Alex Marinelli | St. Paris Graham Local | 15:II-160-1st | 14:II-160-1st | 13:II-152-1st | 11 | II |
Marteney | Dustin | Dustin Marteney | Delta | 15:III-138-2nd | 14:III-132-5th | 13:III-126-8th | 11 | III |
Martin | Grant | Grant Martin | Uniontown Lake | 15:I-195-8th | 11 | I | ||
Martinez | Jake | Jake Martinez | Newark Licking Valley | 15:II-138-7th | 10 | II | ||
Mattin | Drew | Drew Mattin | Delta | 15:III-106-1st | 14:III-106-3rd | 10 | III | |
Mattox | Jaden | Jaden Mattox | Grove City Central Crossing | 15:I-113-2nd | 9 | I | ||
McNally | Andrew | Andrew McNally | Uniontown Lake | 15:I-170-1st | 14:I-152-5th | 11 | I | |
Mead | Brakan | Brakan Mead | Powell Olentangy Liberty | 15:I-106-2nd | 10 | I | ||
Meyer | Jack | Jack Meyer | Cincinnati Archbishop Moeller | 15:I-220-5th | 11 | I | ||
Moore | Brent | Brent Moore | St. Paris Graham Local | 15:II-145-1st | 14:II-132-2nd | 13:II-120-3rd | 11 | II |
Moore | Chase | Chase Moore | Swanton | 15:III-120-8th | 9 | III | ||
Moore | Mitch | Mitch Moore | St. Paris Graham Local | 15:II-113-1st | 9 | II | ||
Nash | Charlie | Charlie Nash | Norwalk | 15:II-113-4th | 14:II-106-8th | 11 | II | |
Neuberger | Braden | Braden Neuberger | Norwalk | 15:II-160-8th | 11 | II | ||
O'Dor | Nico | Nico O'Dor | Elyria | 15:I-132-4th | 11 | I | ||
Pasiuk | Aidan | Aidan Pasiuk | Carrollton | 15:II-152-4th | 10 | II | ||
Paul | Jordan | Jordan Paul | Loveland | 15:I-170-8th | 11 | I | ||
Perrine | Anthony | Anthony Perrine | Macedonia Nordonia | 15:I-182-5th | 10 | I | ||
Peters | Lane | Lane Peters | Uhrichsville Claymont | 15:II-126-5th | 14:II-113-6th | 11 | II | |
Peura | Jack | Jack Peura | Tipp City Tippecanoe | 15:II-145-6th | 11 | II | ||
Pietro | Ronnie | Ronnie Pietro | Miamisburg Dayton Christian | 15:III-106-4th | 9 | III | ||
Poullas | Georgio | Georgio Poullas | Canfield | 15:II-126-6th | 14:II-126-6th | 10 | II | |
Price | Mikah | Mikah Price | Elyria | 15:I-152-8th | 11 | I | ||
Pugh | Antwon | Antwon Pugh | Copley | 15:I-138-7th | 10 | I | ||
Quinn | Greg | Greg Quinn | Shadyside | 15:III-113-4th | 14:III-106-6th | 10 | III | |
Ramirez | Sandro | Sandro Ramirez | Wauseon | 15:II-126-3rd | 9 | II | ||
Regan | Ryley | Ryley Regan | Miamisburg | 15:I-138-8th | 11 | I | ||
Reisinger | JD | JD Reisinger | Swanton | 15:III-126-8th | 11 | III | ||
Rhine | Alex | Alex Rhine | Mechanicsburg | 15:III-106-3rd | 10 | III | ||
Richard | Devon | Devon Richard | Delta | 15:III-220-6th | 14:III-220-5th | 11 | III | |
Romero | Kaleb | Kaleb Romero | Mechanicsburg | 15:III-152-1st | 14:III-138-1st | 10 | III | |
Sadler | Jason | Jason Sadler | Rootstown | 15:III-138-8th | 11 | III | ||
Sams | Andrew | Andrew Sams | Cincinnati LaSalle | 14:I-126-8th | 10 | I | ||
Schuster | Colin | Colin Schuster | Mason | 15:I-120-8th | 10 | I | ||
Sergent | Michael | Michael Sergent | Troy Christian | 14:III-113-4th | 10 | III | ||
Shie | Corey | Corey Shie | Cincinnati LaSalle | 14:I-120-5th | 10 | I | ||
Shore | Graham | Graham Shore | Casstown Miami East | 15:III-106-7th | 9 | III | ||
Simpson | Cory | Cory Simpson | Mogadore Field | 15:II-126-4th | 14:II-113-4th | 13:II-106-8th | 11 | II |
Smiddy | Wade | Wade Smiddy | Springfield Shawnee | 15:II-145-5th | 11 | II | ||
Smith | Cody | Cody Smith | Xenia | 15:I-220-7th | 11 | I | ||
Smith | John | John Smith | Ashland Mapleton | 15:III-132-4th | 11 | III | ||
Smith | Tanner | Tanner Smith | Mechanicsburg | 15:III-120-5th | 10 | III | ||
Sorboro | Luke | Luke Sorboro | Rootstown | 15:III-160-5th | 10 | III | ||
Spiess | Jake | Jake Spiess | Delta | 15:III-120-1st | 14:III-113-3rd | 13:III-106-1st | 11 | III |
Staggs | Jack | Jack Staggs | Milan Edison | 15:III-182-5th | 11 | III | ||
Stanley | Reid | Reid Stanley | Apple Creek Waynedale | 15:III-145-5th | 14:III-145-4th | 13:III-145-7th | 11 | III |
Steiner | Zach | Zach Steiner | Creston Norwayne | 15:III-152-6th | 10 | III | ||
Stencel | Matt | Matt Stencel | Oregon Clay | 15:I-195-1st | 14:I-182-2nd | 11 | I | |
Stickley | Justin | Justin Stickley | St. Paris Graham Local | 15:II-106-2nd | 14:II-106-6th | 11 | II | |
Stika | Gavin | Gavin Stika | Creston Norwayne | 15:III-106-8th | 9 | III | ||
Stowers | Andre | Andre Stowers | Maple Heights | 15:I-126-8th | 11 | I | ||
Sullivan | Ben | Ben Sullivan | New Paris National Trail | 15:III-220-3rd | 14:III-220-2nd | 10 | III | |
Svarda | Nick | Nick Svarda | Middletown Madison | 15:III-195-1st | 11 | III | ||
Thomas | Ryan | Ryan Thomas | St. Paris Graham Local | 15:II-138-3rd | 9 | II | ||
Traub | Gary | Gary Traub | Cincinnati Sycamore | 15:I-195-4th | 11 | I | ||
Tunon | Davey | Davey Tunon | Clarksville Clinton-Massie | 15:III-152-3rd | 11 | III | ||
Urban | Nik | Nik Urban | Willoughby South | 14:I-285-6th | 11 | I | ||
Veller | Chance | Chance Veller | Delta | 15:III-285-1st | 14:III-285-7th | 11 | III | |
Venia | Josh | Josh Venia | Toledo Central Catholic | 15:II-106-1st | 14:II-106-3rd | 11 | II | |
Vestal | Nick | Nick Vestal | Miamisburg Dayton Christian | 15:III-152-2nd | 14:III-145-7th | 11 | III | |
Vitt | Damion | Damion Vitt | Bascom Hopewell-Loudon | 15:III-152-5th | 11 | III | ||
Vough | Kevin | Kevin Vough | Elyria | 15:I-285-1st | 14:I-285-3rd | 10 | I | |
Ward | Jacoby | Jacoby Ward | Cincinnati Archbishop Moeller | 15:I-138-6th | 14:I-132-4th | 13:I-120-8th | 11 | I |
Warner | Tyler | Tyler Warner | Uhrichsville Claymont | 15:II-120-1st | 14:II-106-1st | 13:II-106-1st | 11 | II |
Wellman | Christian | Christian Wellman | Apple Creek Waynedale | 15:III-106-6th | 11 | III | ||
Wetzel | Tyler | Tyler Wetzel | Mechanicsburg | 15:III-113-8th | 10 | III | ||
Wiederholt | Tyler | Tyler Wiederholt | Bellbrook | 15:II-152-2nd | 14:II-145-6th | 11 | II | |
Willis | Gaige | Gaige Willis | Andover Pymatuning Valley | 15:III-170-8th | 9 | III | ||
Wilson | Tariq | Tariq Wilson | Steubenville | 15:II-120-2nd | 14:II-113-2nd | 13:II-106-6th | 11 | II |
Wimer | James | James Wimer | Grove City Central Crossing | 15:I-132-5th | 11 | I | ||
Witt | Garit | Garit Witt | Clyde | 15:II-220-3rd | 11 | II | ||
Woods | Cole | Cole Woods | Millersburg West Holmes | 15:II-126-8th | 14:II-120-2nd | 11 | II | |
Yates | Caleb | Caleb Yates | Whitehouse Anthony Wayne | 15:I-106-1st | 10 | I |
Total: 187 | Division I: 64 | Division II: 64 | Division III: 59 |