Nate Hall (9), Lakota East Dec Donnie Dickinson (12), Colerain, 3-0
Ben Harper (11), Northwest Fall Matt Coyle (12), Oak Hills, 1:54
Randy Musick (12), Middletown Dec Bo Touris (9), Lakota West, 8-5
Jamie Cramer (10), Centerville M-Dec Jordan McGuire (9), Miamisburg, 12-2
Weight: 112
Ryan Erickson (11), Colerain Fall Josh Vaughn (10), Fairfield, 4:22
DeRichieen Dukes (9), Princeton Dec John Reese (10), Amelia, 10-9
Eric Hotopp (9), Harrison Dec Kyle Groh (9), Northmont, 8-2
Mike Riestenberg (12), Elder T-Fall Aaron Fox (11), Lakota West, 15-0 (2:25)
Weight: 119
Chad Kline (9), Mason M-Dec Bryan Campbell (11), Harrison, 17-8
Kody Pierson (11), Lakota East Fall Charlie Hensley (10), Stebbins, 2:40
Joe Kaake (11), LaSalle Fall Gary Roesser (11), Sidney, 3:57
Jakob Porter (11), Glen Este Dec David DeWeese (11), Miamisburg, 8-2
Weight: 125
Tucker Guy (9), Miamisburg Dec Aaron Hilliard (12), Centerville, 3-1
Alex Flake (10), Lakota West M-Dec Mike Svarda (10), Middletown, 11-1
Justin Conley (11), Glen Este Dec Joel Cooperstein (10), Mason, 11-5
Kent Pierson (11), Lakota East T-Fall Kyle McBrayer (11), Wilmington, 18-3 (4:54)
Weight: 130
Nathan Carmack (10), Miamisburg Dec Ryan Shurts (11), Sidney, 13-9
Jay Dima (11), Anderson M-Dec Eric Taylor (9), Tecumseh, 15-4
Zach Tawney (11), Sycamore Dec Rodolfo Rivera (11), Princeton, 7-4
Ronnie Cummings (11), Wilmington Dec Paul Cook (12), St. Xavier, 12-6
Weight: 135
Alex Dieterle (12), Colerain Dec Angelo Mauro (9), Centerville, 8-4
Buddy Crenshaw (12), Sycamore Dec Tony Good (12), Miamisburg, 8-3
Dan Mizener (11), Mason Dec Alex Coorey (12), Anderson, 7-1
Chad Linz (12), St. Xavier Fall Mike Dilworth (11), Tecumseh, 0:27
Weight: 140
Guy Aber (12), Wilmington Dec Adam Roach (12), Mt. Healthy, 6-0
Anthony Salyers (12), Fairfield Fall James Horning (11), Mason, 2:56
Jimmy Gariety (10), Centerville Dec Nick Bohl (10), Lakota West, 5-0
Dan Crone (11), Lakota East T-Fall Justin Braun (10), Colerain, 22-6 (4:35)
Weight: 145
Jeremy Young (12), Fairfield Dec David Denlinger (11), Kett. Fairmont, 7-5
Reggie Faulkner (12), Mt. Healthy Fall Aaron Harris (11), Hamilton, 2:53
John Meade (11), Mason M-Dec David Castle (10), Northmont, 15-3
Zeke Purnell (11), North Dec Alex Boerger (11), St. Xavier, 2-0
Weight: 152
Dan Serota (12), Sycamore Dec Curtis Wuestefeld (12), Oak Hills, 6-4
Nate Kmetz (11), Moeller Dec Brandon Phillips (12), Northmont, 5-4
Chris Berkemeyer (12), Elder Dec Dan Hanck (10), Fairfield, 7-2
Ronnie Wells (12), Princeton M-Dec Jordan Rivera (11), Harrison, 16-7
Weight: 160
Nick Bradberry (12), Fairfield M-Dec Louis Miller (10), St. Xavier, 14-1
Rob Nusekabel (11), Elder M-Dec John Unzicker (12), Talawanda, 12-2
Brandon Griffin (12), Colerain Fall Kevin Kluesener (12), Oak Hills, 1:26
Drew Butcher (12), Centerville Dec John Joyce (12), Stebbins, 7-0
Weight: 171
Chris Moore (12), Middletown Dec J.T. Witt (12), Kett. Fairmont, 6-4
Wilson Burton (12), Harrison Dec Andrew Rettig (11), St. Xavier, 6-4
Steve Shaw (12), Sycamore Dec Adam DeLong (10), Stebbins, 3-0
Nick Klaserner (12), Elder Fall Mark Broering (12), LaSalle, 2:59
Weight: 189
Luke Clemens (12), Mt. Healthy Dec Josh Godfrey (10), Glen Este, 12-7
Steve Anevski (11), Elder Dec Cory Teitelbaum (12), Centerville, 10-6
Justin Salas (12), LaSalle Dec Drew Brinker (12), Fairfield, 12-5
John Shannon (12), Turpin Dec Jeff Madden (12), Mason, 8-3
Weight: 215
Brian Porter (10), Mason Dec Ben Elliott (11), Harrison, 9-7
Dan Osborne (12), Anderson Dec Kevin Kehl (12), Colerain, 5-2
Jeremy Lovy (11), Lebanon Fall Cameron Campeau (10), Kett. Fairmont, 4:27
Jeremy Adam (11), Loveland Fall Patrick Truster (10), Talawanda, 2:30
Weight: 275
Jaz Benton (12), Princeton Fall Jamar Prigmore (11), Mt. Healthy, 2:47
Jake Wood (11), Miamisburg Dec Chris McKendry (12), Fairfield, 10-3
Ben Amburgey (12), Amelia Fall Jameel Peeples (12), Hughes Center, 2:05
Sean Yeager (11), Sidney M-Dec Ben Reinhardt (11), Lakota West, 10-0