Team Coach No. Weight classes represented
Allen East Mike Abbey 7 112,130,135,140,152,160,171
Arcadia Travis Ricker 8 103,112,130,140,160,189,215,285
Arcanum Rick Stone 3 130,160,285
Badin Dexter Carpenter 5 119,125,130,135,140
Blanchester Bryan Pennix 3 152,160,215
Bluffton Jeff Kleman 5 125,130,140,215,285
Brookville Kelly Lipinski 7 119,130,140,145,160,189,215
Calvert Keven Rinaman 3 119,145,171
Carey Ryan Pratt 9 112,119,125,130,135,152,160,215,285
Carlisle Brian Carter 6 103,112,119,160,171,215
Cath. Central Daniel Lough 2 160,215
Cin. Hills Chr. Adam Meyer 4 103,112,140,285
Clinton-Massie Dan McSurley 8 112,119,130,145,160,189,215,285
Coldwater Rob Schmidt 8 103,112,125,145,152,160,215,285
Columbus Grove Eric Siefker 7 103,112,119,135,171,189,285
Cory-Rawson Justin Parkins 7 119,125,152,171,189,215,285
Covington Tom Barbee 6 125,130,135,140,145,171
Day. Christian Ted Bray 3 103,112,119
Dixie Doug Campbell 5 125,145,189,215,285
Greeneview Mike Sizemore 5 103,125,145,152,171
Hopewell-Loudon Joe Hoelzle 1 119
Jefferson Jeff Rex 5 125,171,189,215,285
Lehman Tony Pulfer 1 215
Lima C.C. Patrick Murphy 4 119,145,152,189
Lincolnview Curtis Miller 3 103,119,125
Lockland Brad Gaertner 1 189
Madeira Jason Foley 6 119,125,130,145,152,189
Mariemont Rodney Cash 2 135,140
McComb Jim Pierce 5 125,135,140,145,171
Mechanicsburg Brady Hiatt 5 103,119,135,152,189
Miami East Jason Sroufe 2 112,285
Mid. Christian Jon Wheeler 1 171
Mohawk Paul Cook 6 112,125,130,140,152,160
N. College Hill Tim Sies 4 145,160,171,189
National Trail John Toschlog 2 152,285
Northeastern Ed Rhoads 3 112,140,145
Northridge Nathan Hundley 4 103,130,135,140
Ottawa-Glandorf Al Urban 3 130,160,215
Preble Shawnee Randy Stewart 1 285
Purcell Marian Bill Antle 1 152
Reading Dick Engel 6 125,130,135,140,215,285
Riverdale Duane Brodman 4 103,135,189,285
Spencerville Tom Wegesin 2 103,171
St. John's Derek Sterling 6 130,135,140,145,160,189
St. Wendelin Bill Hrabak 1 103
Tri-County No. Brad Statzer 1 171
Troy Christian Ty Morgan 3 135,152,171
Upper Sandusky Chris Rodriguez 9 103,112,130,135,145,152,160,171,189
Van Buren Jerry Gerken 3 140,145,215
Versailles A.J. Bey 7 103,112,119,125,152,160,171
W. Liberty-Salem Harry Husted 2 125,189
Wayne Trace George Clemens 6 112,119,135,140,145,152
Waynesville Greg Steiner 2 112,135
Williamsburg Mark Isaac 1 103