ANNA JUNIOR HIGH ROCKET RELAYS
Saturday, May 8th, 2010
at Anna
05/10/2010 - 05/10/2010
[Top of Page] [Event List]
FINAL TEAM STANDINGS |
JUNIOR HIGH BOYS JUNIOR HIGH GIRLS 1 68 Waynesfield Goshen 1 97 Minster 1 68 Anna 2 56 Waynesfield Goshen 3 63 Minster 3 55 Ben Logan 4 60 Ben Logan 4 49 Anna 5 59 Lehman 5 47 Houston 6 42 Graham 6 27 National Trail 7 35 Houston 7 26 Botkins 8 11 Ft Loramie 8 22 Ft Loramie 9 7 National Trail 9 19 Graham 10 5 Fairlawn 10 16 Fairlawn 11 4 LCC 11 8 LCC 12 7 Lehman
[Top of Page] [Event List]
Event 25 GIRLS Discus Throw |
NAME TEAM SEED MARK 1 Rebecca Stevens Waynesfield-Goshen 82'06.00" 2 Kate Deaton National Trail 69'08.00" 3 Jocelyn Counts Botkins 66'08.00" 4 Taylor Quay Ben. Logan 65'01.00" 5 Alissa Puthoff Minster 63'02.00" 6 Julia Tulanko Ben. Logan 62'09.00" 7 Gavrielle Woodruff Botkins 61'02.00" 8 Ashleigh Heater Ben. Logan 58'00.00" 9 Alexa Ward Graham Local 57'07.00" 10 Jenna Riemesch Waynesfield-Goshen 56'07.00" 11 Bridget McGowan Minster 56'04.00" 12 Katie Huffman Houston 54'06.00" 13 Jessica Hamberg Anna 53'00.00" 14 Jodi Jolly Houston 52'00.00" 15 Rachel Cooper Botkins 51'05.00" 16 Hope Ruhenkamp Fort Loramie 50'06.00" 17 Allison Watkins Fairlawn 49'03.00" 18 Jordan Marquis Graham Local 48'06.00" 19 Jenna Whitaker Waynesfield-Goshen 48'01.00" 20 Brittany Cummans Minster 46'08.00" 21 Elizabeth Pleiman Fort Loramie 46'06.00" 22 Alisa Fogt Fairlawn 46'01.00" 23 Laurissa Muhlenkamp Fairlawn 45'04.00" 24 Elaina Snyder Lehman Catholic 43'04.00" 25 Anne Marie Goettemoeller Anna 42'11.00" 26 Meghan Burner Lehman Catholic 40'07.00" 27 Holly Petry National Trail 40'00.00" 28 Ruby-Tuesday Morrison Houston 37'08.00" 29 Sara Maurer Fort Loramie 37'06.00" 30 Rebekah Deardurff Graham Local 32'05.00" 31 Sierra Amyan Anna 29'06.00" 32 Melinda McBride Lehman Catholic 21'07.00" =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Waynesfield-Goshen 187'02.00" 2 TEAM A Ben. Logan 185'10.00" 3 TEAM A Botkins 179'03.00" 4 TEAM A Minster 166'02.00" 5 TEAM A Houston 144'02.00" 6 TEAM A Fairlawn 140'08.00" 7 TEAM A Graham Local 138'06.00" 8 TEAM A Fort Loramie 134'06.00" 9 TEAM A Anna 125'05.00" 10 TEAM A National Trail 109'08.00" 11 TEAM A Lehman Catholic 105'06.00"
[Top of Page] [Event List]
Event 26 BOYS Discus Throw |
NAME TEAM SEED MARK 1 Joliffe Huber Waynesfield-Goshen 131'11.00" 2 Tate Carlon Minster 122'07.00" 3 Wesley Hegemann Minster 104'00.00" 4 Brad Montgomery Lehman Catholic 99'04.00" 5 Austin Ahle Ben. Logan 94'03.00" 6 MacAuley Counts Anna 90'10.00" 7 Kyle Bachman National Trail 87'00.00" 8 Markkus Moon Houston 82'01.00" 9 Nicholis Jones Houston 81'04.00" 10 Cody Schmiesing Anna 80'02.00" 11 Drake Cassel Houston 78'00.00" 12 Ben Montgomery Lehman Catholic 75'09.00" 13 Phillip Seger Fort Loramie 74'02.00" 14 Troy Sellhorst Ben. Logan 72'05.00" 15 Mitchell Aills Graham Local 67'11.00" 16 Theo Schlater Minster 67'00.00" 17 Cody Tullis Graham Local 66'09.00" 18 Gabe Wilcox Waynesfield-Goshen 66'00.00" 19 Triston Copenhaver Ben. Logan 59'06.00" 20 Zach Tate Waynesfield-Goshen 57'06.00" 21 Thomas Meyer Fort Loramie 56'06.00" 22 Jacob Turner National Trail 55'07.00" 23 Michael Reinhart Lehman Catholic 53'05.00" 24 Curtis John Lima Central Cath. 51'10.00" 25 David Nagel Fairlawn 49'02.00" 26 A Taylor Fairlawn 48'05.00" 27 Nathan Reed Graham Local 48'02.00" 28 Cameron Demoss Anna 47'10.00" 29 Daniel Zimmerman Fort Loramie 46'07.00" 30 Jaegar Schlumpberger Lima Central Cath. 42'06.00" 31 Spenser Lake Lima Central Cath. 38'09.00" 32 Nick Moloney Fairlawn 35'05.00" =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Minster 293'07.00" 2 TEAM A Waynesfield-Goshen 255'05.00" 3 TEAM A Houston 241'05.00" 4 TEAM A Lehman Catholic 228'06.00" 5 TEAM A Ben. Logan 226'02.00" 6 TEAM A Anna 218'10.00" 7 TEAM A Graham Local 182'10.00" 8 TEAM A Fort Loramie 177'03.00" 9 TEAM A National Trail 142'07.00" 10 TEAM A Lima Central Cath. 133'01.00" 11 TEAM A Fairlawn 133'00.00"
[Top of Page] [Event List]
Event 27 GIRLS High Jump |
NAME TEAM SEED MARK 1 Monique Booher Houston 4'08.00" 2 Alex Thompson Ben. Logan 4'06.00" 2 Nicole Brandewie Minster 4'06.00" 4 Amy Albers Anna 4'04.00" 4 Liz Kidd Lima Central Cath. 4'04.00" 6 Julie Hoying Fort Loramie 4'02.00" 6 Rachel Wehrman Minster 4'02.00" 6 Hannah Meyer Fort Loramie 4'02.00" 9 Ellen Turner Fort Loramie 4'00.00" 9 Ashley Keller Houston 4'00.00" 9 Jennifer Poling Ben. Logan 4'00.00" 9 Sydney Mohler Lima Central Cath. 4'00.00" 9 Holly Barhorst Minster 4'00.00" 14 Alexa Ward Graham Local 3'10.00" 14 Emily Lovell Graham Local 3'10.00" 14 Katelyn Brunswick Anna 3'10.00" 14 Bonnie Altstaetter Anna 3'10.00" 14 Samantha Garlock Lima Central Cath. 3'10.00" 14 Jennifer Kite Graham Local 3'10.00" 14 Morgan Heck National Trail 3'10.00" 14 Kinsey Gibson National Trail 3'10.00" 14 Kendra Jarnigan Waynesfield-Goshen 3'10.00" 14 Sierra Williams Waynesfield-Goshen 3'10.00" 14 Kennedy Rumer Waynesfield-Goshen 3'10.00" 14 Taylor Quay Ben. Logan 3'10.00" 14 Ashley Peepels Houston 3'10.00" Kaylee Simpson National Trail FOUL =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Minster 12'08.00" 2 TEAM A Houston 12'06.00" 3 TEAM A Ben. Logan 12'04.00" 4 TEAM A Fort Loramie 12'04.00" 5 TEAM A Lima Central Cath. 12'02.00" 6 TEAM A Anna 12'00.00" 7 TEAM A Graham Local 11'06.00" 8 TEAM A Waynesfield-Goshen 11'06.00" 9 TEAM A National Trail 7'08.00"
[Top of Page] [Event List]
Event 28 BOYS High Jump |
NAME TEAM SEED MARK 1 Colton Miller Waynesfield-Goshen 5'00.00" 1 Jeron Hennon Waynesfield-Goshen 5'00.00" 3 Jake Braun Houston 4'10.00" 3 David Wenger Ben. Logan 4'10.00" 3 Kyler Young Ben. Logan 4'10.00" 3 Joel Spatz Ben. Logan 4'10.00" 3 Sam Keller Graham Local 4'10.00" 3 Nathan Ritchie Houston 4'10.00" 3 Drew Ripploh Minster 4'10.00" 3 Alyn Begley Waynesfield-Goshen 4'10.00" 11 Lane Monnin Lehman Catholic 4'06.00" 11 Teddy Jackson Lehman Catholic 4'06.00" 11 Travis Grieves Anna 4'06.00" 11 Ethan Wolf Minster 4'06.00" 11 Cody Ryan Graham Local 4'06.00" 11 Tanner Blake Graham Local 4'06.00" 11 Skylar Brown Lehman Catholic 4'06.00" 11 Austin Sarver Houston 4'06.00" Matt Trushaw Minster NM Nick Doseck Anna NM Stephen Marsteller Fort Loramie NM Phillip Seger Fort Loramie NM Nick Ihle Anna NM =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Waynesfield-Goshen 14'10.00" 2 TEAM A Ben. Logan 14'06.00" 3 TEAM A Houston 14'02.00" 4 TEAM A Graham Local 13'10.00" 5 TEAM A Lehman Catholic 13'06.00" 6 TEAM A Minster 9'04.00" 7 TEAM A Anna 4'06.00"
[Top of Page] [Event List]
Event 29 GIRLS Long Jump |
NAME TEAM SEED MARK 1 Schylar Miller Waynesfield-Goshen 12'11.00" 2 Abbie Van Horn Waynesfield-Goshen 12'07.50" 3 Becca Knoop Botkins 12'03.25" 4 Courtney Kuether Minster 11'10.50" 5 Rachel Wehrman Minster 11'10.25" 6 Brianna Garber Houston 11'09.00" 7 Shelbie Bailey Botkins 11'06.00" 8 Taylor Van Horn Waynesfield-Goshen 11'05.50" 9 Kylie Comer Anna 11'03.75" 10 Kate Deaton National Trail 10'11.50" 11 Alana Poeppelman Minster 10'10.25" 12 Britnee Axe Anna 10'05.00" 13 Brooke Bornhorst Botkins 10'02.75" 14 Olivia Tyler Graham Local 10'01.00" 15 Rachel Sibila National Trail 10'00.00" 16 Sara Bergman Houston 9'09.50" 17 Julie Hoying Fort Loramie 9'09.00" 18 Morgan Weatherhead Graham Local 9'04.00" 19 Carly St. Myers Houston 9'02.50" 20 Ellen Turner Fort Loramie 8'10.50" 21 Ashtin Millsap Ben. Logan 8'07.00" 22 Hailey Lockwood Ben. Logan 8'06.00" 23 Ashley Wilson Ben. Logan 7'03.50" 24 Karrie Buehner National Trail 6'11.75" 25 Kayla Pullins-Maurice Graham Local 6'11.50" 26 Tara Holthaus Fort Loramie 6'06.00" =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Waynesfield-Goshen 37'00.00" 2 TEAM A Minster 34'07.00" 3 TEAM A Botkins 34'00.00" 4 TEAM A Houston 30'09.00" 5 TEAM A National Trail 27'11.25" 6 TEAM A Graham Local 26'04.50" 7 TEAM A Fort Loramie 25'01.50" 8 TEAM A Ben. Logan 24'04.50" 9 TEAM A Anna 21'08.75"
[Top of Page] [Event List]
Event 30 BOYS Long Jump |
NAME TEAM SEED MARK 1 Colton Miller Waynesfield-Goshen 15'10.75" 2 James Elliott Waynesfield-Goshen 15'01.00" 3 Daniel Fridley Waynesfield-Goshen 15'00.00" 4 Skylar Brown Lehman Catholic 14'10.50" 5 Lane Monnin Lehman Catholic 14'08.50" 6 Matthew Bruce Anna 14'04.50" 6 Jake Calico National Trail 14'04.50" 8 Darnel Fox National Trail 13'09.25" 9 Sean Daley Lima Central Cath. 13'09.00" 10 Garrett Eilerman Fort Loramie 13'04.75" 11 Scott Ontrop Anna 13'04.00" 12 Kenneth Cockerham Minster 13'01.00" 13 Jake Braun Houston 12'11.50" 14 Andrew Ritchie Lima Central Cath. 12'11.00" 15 Matt Trushaw Minster 12'10.25" 16 Max Huber Minster 12'10.00" 17 Mitchell Aills Graham Local 12'06.25" 18 Grant Glover Anna 12'06.00" 18 Caden Neff Graham Local 12'06.00" 20 Rai Morton Graham Local 11'11.50" 21 Cole Cordonnier Fort Loramie 11'07.00" 22 Trent Harshfield Ben. Logan 11'03.00" 23 Andy Grewe Fort Loramie 11'01.00" 24 Jordan Scales Ben. Logan 10'10.75" 25 Austin Hull Lima Central Cath. 10'10.25" 26 Kyle Ackley Ben. Logan 10'09.75" 27 Austin Sarver Houston 10'08.75" 28 Chace Foster Houston 10'02.50" 29 Jesse Sheets National Trail 9'01.50" 30 Derek Gaier Lehman Catholic 8'08.00" =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Waynesfield-Goshen 45'11.75" 2 TEAM A Anna 40'02.50" 3 TEAM A Minster 38'09.25" 4 TEAM A Lehman Catholic 38'03.00" 5 TEAM A Lima Central Cath. 37'06.25" 6 TEAM A National Trail 37'03.25" 7 TEAM A Graham Local 36'11.75" 8 TEAM A Fort Loramie 36'00.75" 9 TEAM A Houston 33'10.75" 10 TEAM A Ben. Logan 32'11.50"
[Top of Page] [Event List]
Event 31 GIRLS Shot Put |
NAME TEAM SEED MARK 1 London Williams Lima Central Cath. 35'00.50" 2 Rebecca Stevens Waynesfield-Goshen 30'09.00" 3 Nicole Brandewie Minster 30'01.50" 4 Julia Tulanko Ben. Logan 30'00.50" 5 Jenna Whitaker Waynesfield-Goshen 29'09.00" 6 Rebekah Deardurff Graham Local 29'03.75" 7 Katie Huffman Houston 29'02.00" 8 MacY Eshleman Minster 28'00.75" 9 Laryssa VanHoose Graham Local 27'04.50" 10 Jenna Riemesch Waynesfield-Goshen 26'11.75" 11 Lauren Roetgerman Minster 26'09.00" 12 Jessica Hamberg Anna 26'07.50" 13 Ashleigh Heater Ben. Logan 25'06.75" 14 Jocelyn Counts Botkins 25'04.50" 15 Kayla Pullins-Maurice Graham Local 24'00.50" 16 Taylor Quay Ben. Logan 23'11.00" 17 Laurissa Muhlenkamp Fairlawn 23'05.50" 18 Hope Ruhenkamp Fort Loramie 23'03.25" 19 Elaina Snyder Lehman Catholic 23'00.25" 20 Katie Damer Lima Central Cath. 22'10.00" 21 Ashley Peepels Houston 22'00.00" 22 Caitlin Speer Houston 20'10.00" 23 Allison Guckes Botkins 20'09.75" 24 Anne Marie Goettemoeller Anna 20'08.00" 25 Lauren Zuppardo Lima Central Cath. 20'07.25" 26 Rachel Marchal Fort Loramie 19'10.25" 27 Rachel Cooper Botkins 19'07.00" 28 Holly Petry National Trail 19'05.75" 29 Sara Maurer Fort Loramie 19'04.00" 30 Alisa Fogt Fairlawn 19'01.00" 31 Elizabeth Bensman Fairlawn 18'10.25" 32 Meghan Burner Lehman Catholic 18'09.50" 33 Sierra Amyan Anna 18'03.50" 34 Samantha Comer Lehman Catholic 14'00.00" =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Waynesfield-Goshen 87'05.75" 2 TEAM A Minster 84'11.25" 3 TEAM A Graham Local 80'08.75" 4 TEAM A Ben. Logan 79'06.25" 5 TEAM A Lima Central Cath. 78'05.75" 6 TEAM A Houston 72'00.00" 7 TEAM A Botkins 65'09.25" 8 TEAM A Anna 65'07.00" 9 TEAM A Fort Loramie 62'05.50" 10 TEAM A Fairlawn 61'04.75" 11 TEAM A Lehman Catholic 55'09.75" 12 TEAM A National Trail 19'05.75"
[Top of Page] [Event List]
Event 32 BOYS Shot Put |
NAME TEAM SEED MARK 1 Gabe Wilcox Waynesfield-Goshen 43'02.25" 2 Joliffe Huber Waynesfield-Goshen 42'10.50" 3 Wesley Hegemann Minster 38'09.50" 4 Austin Ahle Ben. Logan 33'06.50" 5 Clay Brown Minster 33'05.75" 6 Tate Carlon Minster 33'00.50" 7 Garrett Eilerman Fort Loramie 32'03.75" 8 Brad Montgomery Lehman Catholic 31'10.00" 9 David Nagel Fairlawn 31'05.00" 10 Sean Midgley Graham Local 30'11.00" 11 Ben Montgomery Lehman Catholic 30'06.00" 12 Kyle Bachman National Trail 30'05.50" 12 Mitchell Shaw Waynesfield-Goshen 30'05.50" 14 David Poeppleman Anna 30'03.50" 15 MacAuley Counts Anna 29'07.50" 16 Cody Tullis Graham Local 28'02.50" 17 Cody Schmiesing Anna 26'08.75" 18 Davis Baker National Trail 26'08.50" 19 Max Mitchell Houston 26'03.00" 20 Kyle Ackley Ben. Logan 25'02.50" 21 Gavin Anderson Houston 25'00.50" 22 Jacob Turner National Trail 24'09.50" 23 Triston Copenhaver Ben. Logan 24'06.75" 24 Taylor Riedlinger Fairlawn 23'03.50" 25 Justin Bertsch Houston 23'00.00" 26 Daniel Zimmerman Fort Loramie 21'07.00" 27 Garrett Jordan Graham Local 21'02.00" 28 Michael Reinhart Lehman Catholic 19'00.50" 29 Thomas Meyer Fort Loramie 18'07.50" 30 Nick Moloney Fairlawn 16'00.00" =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Waynesfield-Goshen 116'06.25" 2 TEAM A Minster 105'03.75" 3 TEAM A Anna 86'07.75" 4 TEAM A Ben. Logan 83'03.75" 5 TEAM A National Trail 81'11.50" 6 TEAM A Lehman Catholic 81'04.50" 7 TEAM A Graham Local 80'03.50" 8 TEAM A Houston 74'03.50" 9 TEAM A Fort Loramie 72'06.25" 10 TEAM A Fairlawn 70'08.50"
[Top of Page] [Event List]
Event 33 GIRLS Pole Vault |
NAME TEAM SEED MARK Rylee Newcomer Graham Local Leah Niekamp Minster Alexis Wuebker Minster Kara Bowling Houston Heaven Schmidt Houston Taylor Wade Houston Aubrey Searfoss Waynesfield-Goshen Schylar Miller Waynesfield-Goshen Stephanie Albers Minster Taylor Coey Graham Local Eva Latimer Anna Cierra Kies Graham Local Hannah Boysel Ben. Logan Hailey Lockwood Ben. Logan Ashley Wilson Ben. Logan Kristin Barhorst Fort Loramie Sarah Puthoff Fort Loramie Rachel Bollheimer Fort Loramie Lidia Turner Waynesfield-Goshen
[Top of Page] [Event List]
Event 34 BOYS Pole Vault |
NAME TEAM SEED MARK Dallas Brunke Graham Local Jorden Meyer Fort Loramie Phillip Seger Fort Loramie Steven Young Houston Evan Winner Houston Jake Braun Houston Brandon Turner Waynesfield-Goshen Lucas Gray Waynesfield-Goshen Colton Miller Waynesfield-Goshen Luke Gephart Fort Loramie Justin Stickley Graham Local Trey Conkle Minster Michael Wampler Anna Jared Bettinger Anna Nick Ihle Anna A.J. Huelsman Minster Jordan Scales Ben. Logan Triston Harshfield Ben. Logan Trent Harshfield Ben. Logan Christian Boehnlein Minster Eli Seipel Graham Local
[Top of Page] [Event List]
Event 45 GIRLS 400m Shuttle Hurdle REL. |
NAME TEAM SEED MARK 1 Minster A Minster 1:20.4 2 Houston A Houston 1:22.6 3 Anna A Anna 1:26.2 4 Ben. Logan A Ben. Logan 1:26.6 5 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 1:27.1 6 Lehman Catholic A Lehman Catholic 1:31.5 7 Graham Local A Graham Local 1:33.5 8 National Trail A National Trail 1:34.5
[Top of Page] [Event List]
Event 46 BOYS 440m Shuttle Hurdle REL. |
NAME TEAM SEED MARK 1 Graham Local A Graham Local 1:18.7 2 Anna A Anna 1:19.7 3 Houston A Houston 1:20.3 4 Minster A Minster 1:20.6 5 Ben. Logan A Ben. Logan 1:22.2 6 Lehman Catholic A Lehman Catholic 1:22.9 7 Fort Loramie A Fort Loramie 1:25.2 8 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 1:33.1
[Top of Page] [Event List]
Event 49 GIRLS 3200m Distance Medley REL. |
NAME TEAM SEED MARK 1 Minster A Minster 12:03.0 2 Houston A Houston 12:22.6 3 Anna A Anna 12:54.2 4 Botkins A Botkins 13:00.0 5 Fort Loramie A Fort Loramie 13:00.4 6 National Trail A National Trail 13:10.7 7 Lehman Catholic A Lehman Catholic 13:52.4 8 Fairlawn A Fairlawn 14:21.4 9 Graham Local A Graham Local 14:52.0 10 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 15:17.2
[Top of Page] [Event List]
Event 50 BOYS 3200m Distance Medley REL. |
NAME TEAM SEED MARK 1 Ben. Logan A Ben. Logan 9:50.5 2 Minster A Minster 9:57.8 3 Anna A Anna 10:14.4 4 Lehman Catholic A Lehman Catholic 10:33.1 5 Houston A Houston 10:50.6 6 Fort Loramie A Fort Loramie 11:54.1 7 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 14:27.0
[Top of Page] [Event List]
Event 47 GIRLS 800m Sprint Medley REL. |
NAME TEAM SEED MARK 1 Anna A Anna 2:11.3 2 Minster A Minster 2:12.3 3 National Trail A National Trail 2:19.7 4 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 2:20.7 5 Fairlawn A Fairlawn 2:22.3 6 Botkins A Botkins 2:27.4 7 Houston A Houston 2:29.0 8 Fort Loramie A Fort Loramie 2:29.5 9 Graham Local A Graham Local 2:39.6
[Top of Page] [Event List]
Event 48 BOYS 800m Sprint Medley REL. |
NAME TEAM SEED MARK 1 Lehman Catholic A Lehman Catholic 1:51.3 2 Ben. Logan A Ben. Logan 1:54.5 3 Anna A Anna 1:58.1 4 Minster A Minster 2:00.1 5 Houston A Houston 2:02.6 6 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 2:06.0 7 Fairlawn A Fairlawn 2:09.4 8 Fort Loramie A Fort Loramie 2:13.8 9 Graham Local A Graham Local 2:23.7
[Top of Page] [Event List]
Event 7 GIRLS 4x200m Relay |
NAME TEAM SEED MARK 1 Ben. Logan A Ben. Logan 2:06.92 2 Minster A Minster 2:06.95 3 Anna A Anna 2:10.92 4 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 2:12.24 5 Botkins A Botkins 2:13.79 6 Houston A Houston 2:17.11 7 Fairlawn A Fairlawn 2:19.61 8 Fort Loramie A Fort Loramie 2:23.02 9 Graham Local A Graham Local 2:28.40 10 National Trail A National Trail 2:28.81
[Top of Page] [Event List]
Event 8 BOYS 4x200m Relay |
NAME TEAM SEED MARK 1 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 1:49.66 2 Anna A Anna 1:49.71 3 Lehman Catholic A Lehman Catholic 1:55.16 4 Minster A Minster 2:01.67 5 Ben. Logan A Ben. Logan 2:03.28 6 Fairlawn A Fairlawn 2:05.15 7 Houston A Houston 2:07.07 8 Graham Local A Graham Local 2:08.66 9 Fort Loramie A Fort Loramie 2:13.46
[Top of Page] [Event List]
Event 1 GIRLS 4x800m Relay |
NAME TEAM SEED MARK 1 Minster A Minster 12:05.76 2 National Trail A National Trail 12:42.98 3 Anna A Anna 12:48.00 4 Fort Loramie A Fort Loramie 12:55.29 5 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 13:22.30 6 Ben. Logan A Ben. Logan 13:34.18 7 Lehman Catholic A Lehman Catholic 13:54.75 8 Graham Local A Graham Local 15:12.74
[Top of Page] [Event List]
Event 2 BOYS 4x800m Relay |
NAME TEAM SEED MARK 1 Lehman Catholic A Lehman Catholic 10:29.75 2 Anna A Anna 10:33.05 3 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 10:35.86 4 Houston A Houston 10:36.66 5 Minster A Minster 10:45.91 6 Ben. Logan A Ben. Logan 11:55.84 7 Graham Local A Graham Local 12:11.92 8 Fort Loramie A Fort Loramie 12:19.04
[Top of Page] [Event List]
Event 11 GIRLS 4x100m Relay |
NAME TEAM SEED MARK 1 Minster A Minster 59.66 2 Ben. Logan A Ben. Logan 1:01.23 3 Fairlawn A Fairlawn 1:02.68 4 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 1:03.02 5 Anna A Anna 1:03.08 6 Graham Local A Graham Local 1:03.93 7 Houston A Houston 1:04.08 8 Fort Loramie A Fort Loramie 1:05.32 9 National Trail A National Trail 1:14.34
[Top of Page] [Event List]
Event 12 BOYS 4x100m Relay |
NAME TEAM SEED MARK 1 Graham Local A Graham Local 52.67 2 Anna A Anna 53.21 3 Lehman Catholic A Lehman Catholic 53.79 4 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 57.15 5 Ben. Logan A Ben. Logan 58.45 6 Minster A Minster 58.63 7 Fort Loramie A Fort Loramie 1:02.83 8 Houston A Houston 1:04.72
[Top of Page] [Event List]
Event 23 GIRLS 4x400m Relay |
NAME TEAM SEED MARK 1 Ben. Logan A Ben. Logan 4:54.44 2 Minster A Minster 4:58.24 3 Anna A Anna 5:01.32 4 National Trail A National Trail 5:03.41 5 Houston A Houston 5:12.24 6 Graham Local A Graham Local 5:16.06 7 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 5:22.66 8 Fort Loramie A Fort Loramie 5:49.48 9 Fairlawn A Fairlawn 5:59.11 10 Lehman Catholic A Lehman Catholic 6:20.32
[Top of Page] [Event List]
Event 24 BOYS 4x400m Relay |
NAME TEAM SEED MARK 1 Ben. Logan A Ben. Logan 4:07.95 2 Graham Local A Graham Local 4:16.56 3 Minster A Minster 4:20.14 4 Anna A Anna 4:24.58 5 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 4:25.77 6 Houston A Houston 4:32.30 7 Lehman Catholic A Lehman Catholic 4:50.26 8 Fort Loramie A Fort Loramie 5:04.64 9 Fairlawn A Fairlawn 5:14.81 10 National Trail A National Trail 5:17.10