Placers Report
106 Pound Placers
1st Zack Mattin 9, Delta, Fall 0:57
2nd Cameron Henneman 11, Liberty Center
3rd Damon Molina 9, Wauseon, Fall 2:36
4th Daniel Belknap 10, Montpelier
5th
6th

113 Pound Placers
1st Gavin Ritter 11, Wauseon, tf23-7
2nd Dylan Matthews 9, Liberty Center
3rd Gabe Meyer 9, Delta, Fall 2:42
4th Shane Eicher 10, Archbold
5th Zeth Zawodni 9, Swanton, Dec 6-1
6th Anthony Meyer 9, Patrick Henry

120 Pound Placers
1st Alex Slattman 12, Wauseon, Default
2nd Zack Schaller 11, Swanton
3rd Andrew Francis 9, Archbold, Dec 7-6
4th Jayce Helminiak 9, Delta
5th Drew Bowser 10, Liberty Center, Fall 0:41
6th Kasche Bible 9, Montpelier

126 Pound Placers
1st Cole Mattin 11, Delta, Dec 11-9
2nd Nolan Ray 10, Wauseon
3rd Trevor Schaller 12, Swanton, Fall 1:30
4th Colin Johnson 10, Liberty Center
5th Ashton Varney 11, Montpelier, Dec 5-4
6th Juan Garcia 10, Archbold

132 Pound Placers
1st Hunter Yackee 12, Wauseon, Dec 7-0
2nd Zach Rocha 11, Archbold
3rd Maguire Vollmar 10, Liberty Center, Fall 1:44
4th Tre Hutchinson 11, Montpelier
5th Kaleb Barnes 9, Delta, Forfeit
6th Gage Pachlhofer 12, Swanton

138 Pound Placers
1st Mauricio Barajas 12, Wauseon, Dec 9-3
2nd Dawson Swicegood 11, Delta
3rd Max Neiling 12, Patrick Henry, Dec 6-3
4th Carl Yaney 11, Liberty Center
5th Brennan Short 10, Archbold, Fall 4:22
6th Travis Mersing 11, Evergreen

145 Pound Placers
1st Gavin Grime 12, Archbold, Dec 3-2
2nd Gage Grunden 12, Wauseon
3rd Tyler Kay 11, Liberty Center, md11-3
4th Max Hoffman 9, Delta
5th Tony Boger 12, Evergreen, Fall 4:17
6th Elijah Hutchinson 9, Montpelier

152 Pound Placers
1st Sandro Ramirez 12, Wauseon, md16-6
2nd Chase Moore 12, Swanton
3rd Colton Soles 12, Archbold, Fall 3:23
4th Tanner Rauch 12, Liberty Center
5th Nathan Hutchinson 12, Montpelier, Bye
6th

160 Pound Placers
1st Xavier Torres 11, Wauseon, Dec 9-5
2nd Ryan Marvin 11, Swanton
3rd Brian Floyd 10, Evergreen, Dec 6-1
4th Carson Meyer 09, Archbold
5th Cole Shaneyfelt 12, Liberty Center, Fall 2:40
6th Logan Heller 9, Bryan

170 Pound Placers
1st T.J. Rhamy 10, Patrick Henry, Dec 9-7
2nd J.D. Osborn 11, Delta
3rd Kasyn Schaffner 11, Archbold, Fall 2:53
4th Zack Leahey 12, Swanton
5th Wyatt Lane 10, Wauseon, Forfeit
6th Austin Grubb 12, Montpelier

182 Pound Placers
1st Trent Davis 11, Wauseon, Fall 3:48
2nd Mason Babcock 10, Archbold
3rd Tyler Echler 11, Liberty Center, Fall 3:28
4th Dylan McCandless 9, Bryan
5th Connor Cass 9, Swanton, Dec 7-2
6th Bryer Bentley 11, Montpelier

195 Pound Placers
1st Dylan Rogers 12, Delta, md9-1
2nd Aaron Harris 11, Wauseon
3rd Crew Oberheim 12, Swanton, Fall 4:31
4th Gibson Burkholder 11, Archbold
5th Eion Moor 11, Bryan, Fall 0:37
6th Brenden Matuszak 9, Evergreen

220 Pound Placers
1st Caleb Carpenter 11, Liberty Center, Dec 4-3 UTB
2nd Dalton Richard 11, Delta
3rd Samuel Sosa 10, Wauseon, Forfeit
4th Greg Wilson 12, Swanton
5th Trevor Short 12, Archbold, Fall 2:28
6th Mason Foote 10, Montpelier

285 Pound Placers
1st Tommy Lytle 12, Swanton, Dec 3-1 UTB
2nd Alex Sosa 12, Wauseon
3rd Anthony Gonzalez 12, Archbold, Fall 3:45
4th Connor Johnson 11, Liberty Center
5th
6th