TIFFIN CARNIVAL 2003
Saturday, Sepember 6, 2003
BOYS' DIVISION I OPEN
1. Massillon Jackson
1 2 3 4 10 (12) (17) = 20
Rj Fryan, David Aaby, Logan Waldie, Bredon Price, Greg Folger, Logan
Seaman, Bernie Marucci
2. North Canton Hoover
5 6 7 9 15 (16) (18) = 42
Jeff Smearcheck, Danny Savage, Brian McIntyre, Brett Laubacher, Zane
Shetler, Kyle Roshack, Gabe Schwallie
3. St. Francis
8 22 23 32 35 (40) (44) = 120
Zach Wayton, Nick LaVoy, Gregg Swint, Nick Zychowicz, Justin Turner,
Treece John, Brian Fitts
4. St. John's
14 34 38 39 41 (46) (49) = 166
Adam Kirwen, Ben Pierson, Jeff Kelly, Colby Fordham, Mike Manos,
Robbie Schaefer, David Colturi
5. Sylvania Northview
11 27 29 55 57 (59) (76) = 179
Michael Smith, Jim MacMillan, Shawn Milner, Nick Bruno, Will Slattery,
Jace Browning, Sean Welsh
6. Padua Franciscan
13 20 26 36 105 (119) = 200
Dan Whidden, Kevin Herlihy, Dan Bender, Nick Milter, Phil Mack, Alex
Harnocz
7. Perrysburg
21 28 43 54 58 (67) (80) = 204
Brent Register, Nick Gozza, Geoff Pryka, Jason Zeides, Ben Griffioen,
Thomas Freeman, Alex Beat
8. St. Ignatius
24 33 50 56 63 (70) (77) = 226
Bob Hooper, Tom Kozlowski, Bill Gorie, Kevin Corrigan, Mark Savinell,
Tim O'Shaughnessy, Brian Gallagher
9. Elyria
37 42 48 52 78 (149)(151) = 257
Chris Sen, Alex Betzel, Jeremy Hower, Steven Thrasher, Matt White,
Steven Meszes, Carlos Sanchez
10. Madison
47 61 64 65 72 (85)(107) = 309
Tim Brunner, Peter Swanson, Greg Church, Michael Turner, Steve Schultz,
Kris Williamson, Derek Oelbracht
11. Tol. Central Cath.
19 30 62 93 146 = 350
Jeremy Block, Bobby Lavoy, Dan McDonald, Matt Momenee, Nick Fesh
12. Westlake
25 45 84 99 101 (113)(130) = 354
Eric Myhre, Mark Pothier, Andrew McCready, Alden Voelker, Rakesh Patel,
Bill Goff, Robert Mills
13. Bowling Green
74 81 82 83 98 (103)(116) = 418
Philip Ferguson, Erik Kuehner, Mason Balistreri, David Briggs, Brandon
Rabb, Alex Bechstein, Craig Corrigan
14. Medina
71 86 88 90 94 (104)(109) = 429
Matt Myers, Eric Lakatos, Josh Hinshaw, Kevin Cameron, Drew Nelson,
Nate Heaton, Alex Lupson
15. Bedford-Temperance
51 73 87 111 112 (118)(122) = 434
Eric Stoiber, Brad Abel, Jorden Fritz, Jason Manor, Joey Riddle, Brian
Riggleman, Charles Geletzke
16. Kenston
66 79 92 96 102 (120)(121) = 435
Brett Potts, Alex Yokel, Alex Jue, Michael Ottman, Cameron Brown,
Danny Olson, Evan Frasz
17. Whitmer
53 75 91 125 128 (137) = 472
Andrew Azzi, Jeff Kierczak, Matt Johnson, Austin Kosier, Kyle Kinsey,
Joe Ziegler
18. Berea
69 106 115 124 142 (154)(156) = 556
Adam Hawk, Dallas Ensign, R.J. Koharik, Joel Snell, Nick Regotti, Brad
Scarton, Dyle DiFrancisco
19. North Olmsted
89 97 117 123 133 (135)(143) = 559
Eli Wiles, Ian Wiles, Chris Limon, Adam Vacha, Evan Morgan, Robert
Damm, John Zarycki
20. Cleveland Heights
60 108 129 132 134 (138)(140) = 563
Christopher Gaines, Vant Lammors, Michael Nance, Nolan Plunkett, David
Buchholz, Brandon Sayor, Matthew Gable
21. Wayne
68 95 126 136 144 (145)(147) = 569
Ben Livingston, Jakim Collins, Brian Duncan, Matt Hermane, Garren
Cabral, Michael Lewis, Sean Herbert
22. Amherst Steele
31 110 127 152 158 = 578
Nick Pittak, Bobbie Schmitz, Steve Pruchnicki, Dave Sokol, Aaron
Washburn
23. Kings
100 114 141 148 153 (155)(157) = 656
Nick Bowlin, Kyle Houk, Josh Driscoll, Sam Walston, Robert Wendling,
Mario Delgado, Chris Greenwood
24. Lakeside
131 139 150 159 160 = 739
Lucas Hatmaker, Drew White, Trevor Padget, David Sunderlin, Kyle
Anderson