Southview | ||||
Southview Sectional | ||||
Results | ||||
February 21, 2009 | ||||
Championship - 1st round |
Kyle Sykes (12), Midview Dec Andrew Spreng (9), Westlake, 6-2
Nick Barber (9), St. Edward Dec MBye (9), North Olmsted, 0-0
Kyle Biggs (9), North Olmsted M-Dec Juan Lugo (10), Admiral King, 12-2
Matt Zepp (10), North Ridgeville Def Stuart Jennings (9), Westlake, IIMED
Rick Webber (10), Elyria M-Dec Joe Hough (12), Olmsted Falls, 10-2
Nick Lawrence (11), Westlake Fall C.J. Basinski (9), Steele, 2:51
Adrian Marcial (11), Southview Fall Anthonie McGee (9), Admiral King, 1:22
Brain Brunner (9), North Olmsted M-Dec Tommy May (9), North Ridgeville, 12-0
Kyle Jones (11), Steele Dec Mark Mills (11), Olmsted Falls, 9-2
Matt VanCuren (9), St. Edward Fall Joshua Bozin (10), North Olmsted, 1:46
Jared Wise (12), Midview T-Fall Dib Kaddah (11), Westlake, 15-0
Nick Ramsey (10), Lakewood Fall Wayne Russell (9), North Ridgeville, 0:25
Tyler Fadenholz (10), Elyria Dec Justin Riolo (9), North Olmsted, 14-8
John Whipkey (11), North Ridgeville Fall Demetrius Harris (9), Admiral King, 3:31
Jimmy Gyorfi (11), Southview T-Fall Austin Spenzer (10), Avon Lake, 15-0
Nick Sclimenti (11), Lakewood Dec Paige Gusky (11), Midview, 6-5
Jacob Hebble (10), Elyria M-Dec Tony Goddard (9), Lakewood, 10-2
Brandon Mundell (10), North Ridgeville Dec Alex Cahill (10), Westlake, 12-11
Devin Price (9), Steele Dec Josh Carr (11), Midview, 14-12
Tony Martinez (12), Southview Fall Craig Goodwin (11), Avon Lake, 1:52
Ramon Castoneda (12), Steele Dec Joseph Charlton (11), Southview, 6-0
Sheldon Stuckart (10), North Olmsted Fall J.D. Hackman (11), Westlake, 3:34
Adam Davis (10), Midview Fall Michael Mincy (9), Admiral King, 0:56
Thaer Zayed (10), North Olmsted Dec Mike Mendez (12), North Ridgeville, 6-4
Alex O'Dor (11), Steele Dec Sean Escolas (12), Westlake, 6-4
Chris Cvetic (11), St. Edward Dec Paul Findley (12), Southview, 7-2
Alex Basinski (11), Steele Dec Brad Spreng (11), Westlake, 8-1
Mike Mees (10), North Ridgeville T-Fall Nick Cicone (11), Midview, 17-2
Mahdi Daud (12), Lakewood Dec Conner Dever (11), Westlake, 4-2 OT
Derek Lozano (12), North Ridgeville Fall John Findley (9), Southview, 2:34
Jeffery Pye (12), Admiral King Fall Matt Cadrette (12), Steele, 1:50
Jeff Miller (11), Midview Fall Austin Detzel (11), Avon Lake, 3:18
James Mees (12), North Ridgeville Fall Andrew Westerfeld (11), Lakewood, 0:39
Ryan Nelisse (12), Elyria Fall Spencer Knapp (12), Olmsted Falls, 0:21
Joe Belford (9), St. Edward Fall Raed Naserellah (11), Lakewood, 4:28
Zach Laird (12), Olmsted Falls Fall Kevin Mcaffrey (12), North Olmsted, :47
Addey Najjar (12), Westlake Fall Matt Ochocki (11), Lakewood, 2:21
Quentin Watson (12), Admiral King Dec Greg Kuhar (9), St. Edward, 8-5
Marlowe Burton (12), Southview M-Dec Dom Sabbarese (11), Steele, 12-1
Championship - Quarterfinals |
Uland Ralston (11), Southview Fall P.J. Mueller (10), Olmsted Falls, 1:20
Matt Canon (9), Elyria Dec Kyle Sykes (12), Midview, 12-5
Nick Barber (9), St. Edward M-Dec Johnny Spinkston (9), Admiral King, 9-0
Rex Rozar (12), North Ridgeville Fall Mark Matos (9), Steele, 5:47
Gus Sako (11), St. Edward Fall Steve Siwierka (9), Elyria, 0:50
David Evans (11), North Ridgeville Fall Chris Gerhart (12), Midview, 4:54
Thomas Dimarino (10), North Olmsted Fall Luke Elbert (9), Steele, 6:30OT
Narcisco Inchaurregui (10), Southview Fall Brian Slater (9), Olmsted Falls, 1:05
Jamie Clark (11), St. Edward T-Fall Kyle Biggs (9), North Olmsted, 17-1
Matt Zepp (10), North Ridgeville Dec Ryan Cruz (12), Steele, 5-2
Yousef Abdelsalam (10), Lakewood Dec Alex Marcial (10), Southview, 19-13
Rick Webber (10), Elyria Dec Evan Potts (10), Avon Lake, 2-0
Nick Lawrence (11), Westlake T-Fall Adam Feckley (10), Lakewood, 15-0
Jashuha Ayers (10), Midview Dec Adrian Marcial (11), Southview, 2-1OT
Brain Brunner (9), North Olmsted M-Dec Alex Bevilacqua (9), Olmsted Falls, 15-3
John Cobos (12), St. Edward T-Fall William Muller (9), Avon Lake, 16-0
Dalton McHenry (12), Elyria T-Fall Kyle Jones (11), Steele, 17-0
Matt VanCuren (9), St. Edward Fall Bishop Overton (10), Admiral King, 2:35
Kevin Brunner (11), Avon Lake Dec Jared Wise (12), Midview, 6-2
Nick Ramsey (10), Lakewood Fall Demea Edwards (11), Southview, 3:31
Anthony Salupo (11), St. Edward Fall Tyler Fadenholz (10), Elyria, 1:11
Brandon Morgan (12), Steele M-Dec John Whipkey (11), North Ridgeville, 13-3
Jimmy Gyorfi (11), Southview T-Fall Adam Binggeli (10), Olmsted Falls, 21-5
Conner Dempsey (11), Westlake Def Nick Sclimenti (11), Lakewood
Collin Palmer (12), St. Edward Fall Jacob Hebble (10), Elyria, :18
Brandon Mundell (10), North Ridgeville Dec Thomas Finley (12), Admiral King, 4-3OT
Chaz McGrain (11), Olmsted Falls Fall Devin Price (9), Steele, 3:51
Tony Martinez (12), Southview Dec Jerod Miller (11), North Olmsted, 15-14
Ramon Castoneda (12), Steele M-Dec Shane Gareau (11), Olmsted Falls, 13-0
Sheldon Stuckart (10), North Olmsted Dec Tony Sclimenti (12), Lakewood, 6-3
Matt Tusick (11), St. Edward Dec Adam Davis (10), Midview, 9-2
Chase Churchill (11), Elyria Fall Matt Smith (11), North Ridgeville, 1:00
Nick Sulzer (11), St. Edward T-Fall Thaer Zayed (10), North Olmsted, 18-3
Peti Tapolyia (12), Lakewood Dec Tom Lemons (11), Midview, 4-3
Phillip Egnor (12), Elyria Fall Shane Fagan (10), Olmsted Falls, 1:24
Bobby Cruz (12), Southview T-Fall Alex O'Dor (11), Steele, 21-6
Zack Goins (12), Elyria Fall Ryan Wilcox (12), Avon Lake, 2:37
Chris Cvetic (11), St. Edward Dec Cody Smith (12), Olmsted Falls, 6-1
Alex Basinski (11), Steele Fall Eric Malek (11), North Olmsted, 1:19
Mike Mees (10), North Ridgeville Fall Alec Medina (9), Admiral King, 5:51
Mitch Fadenholz (12), Elyria M-Dec Ian McCarty (12), St. Edward, 14-2
Eugene Mercado (12), Admiral King Dec Mahdi Daud (12), Lakewood, 2-1OT
Derek Lozano (12), North Ridgeville Dec Jake Cumberledge (11), Steele, 13-12
Chriss Kelly (11), North Olmsted T-Fall Jerimiah Roig (10), Olmsted Falls, 17-1
Mike Green (12), St. Edward Dec Jeffery Pye (12), Admiral King, 6-0
Jeff Miller (11), Midview Dec Jason Gott (10), Elyria, 4-3
James Mees (12), North Ridgeville M-Dec Joe Goff (11), Olmsted Falls, 9-0
Ryan Smugala (12), Westlake Def Dustin English (11), Southview, MED
Ryan Nelisse (12), Elyria Fall Trevor Winston (9), North Olmsted, :25
Andrew Brumenschenkel (11), Steele Dec Nick Santana (12), Southview, 2-1OT
Amon Willis (12), Admiral King Dec Joe Belford (9), St. Edward, 5-3
Brandon Dean (12), Midview M-Dec Vinny Rodriguez (11), North Ridgeville, 9-0
Zach Laird (12), Olmsted Falls Fall Cory Frank (10), Avon Lake, 1:43
Addey Najjar (12), Westlake Fall Adrian Adams (12), Elyria, 3:01
Quentin Watson (12), Admiral King Fall Kevin Patrick (11), Midview, :33
Marlowe Burton (12), Southview Fall Jacob Botson (10), North Ridgeville, 1:22
Consolation - 1st round |
Consolation - 2nd round |
Johnny Spinkston (9), Admiral King M-Dec Andrew Spreng (9), Westlake, 8-0
Kyle Sykes (12), Midview Dec MBye (9), North Olmsted, 0-0
Juan Lugo (10), Admiral King Dec Evan Potts (10), Avon Lake, 8-6
Alex Marcial (10), Southview Dec Stuart Jennings (9), Westlake, 2-1
Joe Hough (12), Olmsted Falls Dec Kyle Biggs (9), North Olmsted, 6-3
C.J. Basinski (9), Steele Dec William Muller (9), Avon Lake, 8-6
Alex Bevilacqua (9), Olmsted Falls Dec Anthonie McGee (9), Admiral King, 18-9
Adrian Marcial (11), Southview M-Dec Tommy May (9), North Ridgeville, 9-1
Demea Edwards (11), Southview M-Dec Mark Mills (11), Olmsted Falls, 17-5
Jared Wise (12), Midview M-Dec Joshua Bozin (10), North Olmsted, 13-2
Bishop Overton (10), Admiral King Fall Dib Kaddah (11), Westlake, 4:20
Kyle Jones (11), Steele Fall Wayne Russell (9), North Ridgeville, 5:58
Nick Sclimenti (11), Lakewood Dec Justin Riolo (9), North Olmsted, 7-2OT
Adam Binggeli (10), Olmsted Falls M-Dec Demetrius Harris (9), Admiral King, 13-3
John Whipkey (11), North Ridgeville Fall Austin Spenzer (10), Avon Lake, 5:32
Paige Gusky (11), Midview M-Dec Tyler Fadenholz (10), Elyria, 11-3
Tony Goddard (9), Lakewood Forf Jerod Miller (11), North Olmsted
Devin Price (9), Steele Dec Alex Cahill (10), Westlake, 7-6
Thomas Finley (12), Admiral King Fall Josh Carr (11), Midview, 2:14
Jacob Hebble (10), Elyria Fall Craig Goodwin (11), Avon Lake, 4:26
Joseph Charlton (11), Southview Fall Matt Smith (11), North Ridgeville, 2:22
J.D. Hackman (11), Westlake M-Dec Adam Davis (10), Midview, 12-1
Tony Sclimenti (12), Lakewood M-Dec Michael Mincy (9), Admiral King, 17-6
Alex O'Dor (11), Steele Fall Mike Mendez (12), North Ridgeville, 2:04
Sean Escolas (12), Westlake Dec Thaer Zayed (10), North Olmsted, 3-2
Paul Findley (12), Southview M-Dec Eric Malek (11), North Olmsted, 19-10
Cody Smith (12), Olmsted Falls Fall Brad Spreng (11), Westlake, 1:32
Ryan Wilcox (12), Avon Lake Dec Nick Cicone (11), Midview, 5-0
Conner Dever (11), Westlake Dec Jake Cumberledge (11), Steele, 6-3
Mahdi Daud (12), Lakewood Dec John Findley (9), Southview, 8-4
Dustin English (11), Southview Fall Matt Cadrette (12), Steele, :53
Joe Goff (11), Olmsted Falls Fall Austin Detzel (11), Avon Lake, 1:32
Jason Gott (10), Elyria Fall Andrew Westerfeld (11), Lakewood, 5:37
Spencer Knapp (12), Olmsted Falls Fall Vinny Rodriguez (11), North Ridgeville, 1:56
Nick Santana (12), Southview Dec Raed Naserellah (11), Lakewood, 3-0
Kevin Mcaffrey (12), North Olmsted Fall Jacob Botson (10), North Ridgeville, :35
Kevin Patrick (11), Midview Fall Matt Ochocki (11), Lakewood, 4:25
Greg Kuhar (9), St. Edward Dec Adrian Adams (12), Elyria, 1-0
Cory Frank (10), Avon Lake Forf Dom Sabbarese (11), Steele
Championship - Semifinals |
Uland Ralston (11), Southview Fall Matt Canon (9), Elyria, 5:17
Nick Barber (9), St. Edward Dec Rex Rozar (12), North Ridgeville, 7-5
Gus Sako (11), St. Edward T-Fall David Evans (11), North Ridgeville, 19-4
Narcisco Inchaurregui (10), Southview T-Fall Thomas Dimarino (10), North Olmsted, 18-2
Jamie Clark (11), St. Edward Fall Matt Zepp (10), North Ridgeville, 3:51
Yousef Abdelsalam (10), Lakewood Dec Rick Webber (10), Elyria, 4-1
Nick Lawrence (11), Westlake Fall Jashuha Ayers (10), Midview, 4:41
John Cobos (12), St. Edward Dec Brain Brunner (9), North Olmsted, 3-2
Dalton McHenry (12), Elyria Dec Matt VanCuren (9), St. Edward, 6-2
Nick Ramsey (10), Lakewood Dec Kevin Brunner (11), Avon Lake, 8-7
Anthony Salupo (11), St. Edward M-Dec Brandon Morgan (12), Steele, 17-7
Conner Dempsey (11), Westlake Dec Jimmy Gyorfi (11), Southview, 3-2
Collin Palmer (12), St. Edward Fall Brandon Mundell (10), North Ridgeville, 1:36
Tony Martinez (12), Southview Dec Chaz McGrain (11), Olmsted Falls, 5-3
Ramon Castoneda (12), Steele Dec Sheldon Stuckart (10), North Olmsted, 6--3
Chase Churchill (11), Elyria Fall Matt Tusick (11), St. Edward, 3:09
Nick Sulzer (11), St. Edward T-Fall Peti Tapolyia (12), Lakewood, 22-7
Phillip Egnor (12), Elyria Dec Bobby Cruz (12), Southview, 5-4
Zack Goins (12), Elyria T-Fall Chris Cvetic (11), St. Edward, 19-4
Alex Basinski (11), Steele Dec Mike Mees (10), North Ridgeville, 1-0
Mitch Fadenholz (12), Elyria T-Fall Eugene Mercado (12), Admiral King, 17-2
Derek Lozano (12), North Ridgeville Def Chriss Kelly (11), North Olmsted
Mike Green (12), St. Edward Dec Jeff Miller (11), Midview, 7-2
Ryan Smugala (12), Westlake Dec James Mees (12), North Ridgeville, 3-2
Ryan Nelisse (12), Elyria Fall Andrew Brumenschenkel (11), Steele, 0:28
Amon Willis (12), Admiral King Dec Brandon Dean (12), Midview, 5-3
Zach Laird (12), Olmsted Falls Def Addey Najjar (12), Westlake, MED
Quentin Watson (12), Admiral King Dec Marlowe Burton (12), Southview, 3-1
Consolation - 3rd round |
Mark Matos (9), Steele Dec Johnny Spinkston (9), Admiral King, 4-2
Kyle Sykes (12), Midview Dec P.J. Mueller (10), Olmsted Falls, 6-0
Luke Elbert (9), Steele M-Dec Brian Slater (9), Olmsted Falls, 10-1
Chris Gerhart (12), Midview Fall Steve Siwierka (9), Elyria, 2:36
Alex Marcial (10), Southview Dec Juan Lugo (10), Admiral King, 9-8
Ryan Cruz (12), Steele Dec Joe Hough (12), Olmsted Falls, 8-7
C.J. Basinski (9), Steele Dec Alex Bevilacqua (9), Olmsted Falls, 2-0
Adrian Marcial (11), Southview M-Dec Adam Feckley (10), Lakewood, 13-2
Demea Edwards (11), Southview Dec Jared Wise (12), Midview, 2-0
Kyle Jones (11), Steele Fall Bishop Overton (10), Admiral King, 4:18
Adam Binggeli (10), Olmsted Falls Fall Nick Sclimenti (11), Lakewood, 2:45
John Whipkey (11), North Ridgeville T-Fall Paige Gusky (11), Midview, 17-1
Devin Price (9), Steele M-Dec Tony Goddard (9), Lakewood, 13-5
Thomas Finley (12), Admiral King Dec Jacob Hebble (10), Elyria, 7-2
J.D. Hackman (11), Westlake Dec Joseph Charlton (11), Southview, 6-0
Tony Sclimenti (12), Lakewood Dec Shane Gareau (11), Olmsted Falls, 9-2
Shane Fagan (10), Olmsted Falls Dec Alex O'Dor (11), Steele, 8-7
Tom Lemons (11), Midview Dec Sean Escolas (12), Westlake, 6-3
Paul Findley (12), Southview Dec Alec Medina (9), Admiral King, 6-5
Cody Smith (12), Olmsted Falls Dec Ryan Wilcox (12), Avon Lake, 9-2
Conner Dever (11), Westlake Dec Jerimiah Roig (10), Olmsted Falls, 3-2
Ian McCarty (12), St. Edward Dec Mahdi Daud (12), Lakewood, 10-4
Dustin English (11), Southview Dec Joe Goff (11), Olmsted Falls, 10-6
Jason Gott (10), Elyria M-Dec Jeffery Pye (12), Admiral King, 11-3
Spencer Knapp (12), Olmsted Falls Dec Joe Belford (9), St. Edward, 6-1
Nick Santana (12), Southview Dec Trevor Winston (9), North Olmsted, 2-1
Kevin Mcaffrey (12), North Olmsted Fall Kevin Patrick (11), Midview, 3:12
Greg Kuhar (9), St. Edward Fall Cory Frank (10), Avon Lake, 1:45
Consolation - Semifinals |
Mark Matos (9), Steele Dec Matt Canon (9), Elyria, 13-11OT
Kyle Sykes (12), Midview DQ Rex Rozar (12), North Ridgeville
Luke Elbert (9), Steele Dec David Evans (11), North Ridgeville, 3-2
Thomas Dimarino (10), North Olmsted Dec Chris Gerhart (12), Midview, 6-4
Matt Zepp (10), North Ridgeville T-Fall Alex Marcial (10), Southview, 17-0
Ryan Cruz (12), Steele Dec Rick Webber (10), Elyria, 7-1
Jashuha Ayers (10), Midview Dec C.J. Basinski (9), Steele, 5-1
Brain Brunner (9), North Olmsted Def Adrian Marcial (11), Southview, MED
Matt VanCuren (9), St. Edward Fall Demea Edwards (11), Southview, 5:37
Kevin Brunner (11), Avon Lake Dec Kyle Jones (11), Steele, 8-2
Brandon Morgan (12), Steele M-Dec Adam Binggeli (10), Olmsted Falls, 17-6
Jimmy Gyorfi (11), Southview Dec John Whipkey (11), North Ridgeville, 4-0
Devin Price (9), Steele Dec Brandon Mundell (10), North Ridgeville, 5-4
Chaz McGrain (11), Olmsted Falls M-Dec Thomas Finley (12), Admiral King, 16-7
Sheldon Stuckart (10), North Olmsted Fall J.D. Hackman (11), Westlake, 2:24
Tony Sclimenti (12), Lakewood Dec Matt Tusick (11), St. Edward, 4-2
Peti Tapolyia (12), Lakewood Dec Shane Fagan (10), Olmsted Falls, 7-0
Bobby Cruz (12), Southview T-Fall Tom Lemons (11), Midview, 16-0
Chris Cvetic (11), St. Edward M-Dec Paul Findley (12), Southview, 10-1
Mike Mees (10), North Ridgeville Dec Cody Smith (12), Olmsted Falls, 7-5OT
Conner Dever (11), Westlake Dec Eugene Mercado (12), Admiral King, 6-2
Chriss Kelly (11), North Olmsted Fall Ian McCarty (12), St. Edward, 0:53
Dustin English (11), Southview Fall Jeff Miller (11), Midview, 2:00
Jason Gott (10), Elyria Dec James Mees (12), North Ridgeville, 13-6
Andrew Brumenschenkel (11), Steele Dec Spencer Knapp (12), Olmsted Falls, 6-0
Nick Santana (12), Southview Dec Brandon Dean (12), Midview, 4-3
Addey Najjar (12), Westlake Fall Kevin Mcaffrey (12), North Olmsted, :48
Greg Kuhar (9), St. Edward Dec Marlowe Burton (12), Southview, 5-3OT
Finals |
Matt Canon (9), Elyria Fall Rex Rozar (12), North Ridgeville, 2:30
Kyle Sykes (12), Midview Dec Mark Matos (9), Steele, 6-4
Uland Ralston (11), Southview M-Dec Nick Barber (9), St. Edward, 8-0
David Evans (11), North Ridgeville Dec Chris Gerhart (12), Midview, 9-7OT
Thomas Dimarino (10), North Olmsted Dec Luke Elbert (9), Steele, 6-4
Gus Sako (11), St. Edward Dec Narcisco Inchaurregui (10), Southview, 8-1
Rick Webber (10), Elyria M-Dec Alex Marcial (10), Southview, 15-5
Matt Zepp (10), North Ridgeville Fall Ryan Cruz (12), Steele, 3:13
Jamie Clark (11), St. Edward Fall Yousef Abdelsalam (10), Lakewood, 2:48
Adrian Marcial (11), Southview M-Dec C.J. Basinski (9), Steele, 13-3
Brain Brunner (9), North Olmsted Dec Jashuha Ayers (10), Midview, 9-5
Nick Lawrence (11), Westlake M-Dec John Cobos (12), St. Edward, 13-4
Demea Edwards (11), Southview Dec Kyle Jones (11), Steele, 5-3
Matt VanCuren (9), St. Edward Dec Kevin Brunner (11), Avon Lake, 15-11
Dalton McHenry (12), Elyria Def Nick Ramsey (10), Lakewood
John Whipkey (11), North Ridgeville Dec Adam Binggeli (10), Olmsted Falls, 1-0
Jimmy Gyorfi (11), Southview Dec Brandon Morgan (12), Steele, 3-1
Anthony Salupo (11), St. Edward Fall Conner Dempsey (11), Westlake, 3:43
Brandon Mundell (10), North Ridgeville Dec Thomas Finley (12), Admiral King, 3-1OT
Chaz McGrain (11), Olmsted Falls T-Fall Devin Price (9), Steele, 21-3
Collin Palmer (12), St. Edward Fall Tony Martinez (12), Southview, 3:50
Matt Tusick (11), St. Edward M-Dec J.D. Hackman (11), Westlake, 16-4
Tony Sclimenti (12), Lakewood Dec Sheldon Stuckart (10), North Olmsted, 6-2
Chase Churchill (11), Elyria Fall Ramon Castoneda (12), Steele, 2:18
Tom Lemons (11), Midview Dec Shane Fagan (10), Olmsted Falls, 8-2
Bobby Cruz (12), Southview M-Dec Peti Tapolyia (12), Lakewood, 15-4
Nick Sulzer (11), St. Edward Fall Phillip Egnor (12), Elyria, 4:52
Cody Smith (12), Olmsted Falls M-Dec Paul Findley (12), Southview, 16-7
Chris Cvetic (11), St. Edward Forf Mike Mees (10), North Ridgeville
Zack Goins (12), Elyria Fall Alex Basinski (11), Steele, 2:49
Ian McCarty (12), St. Edward Fall Eugene Mercado (12), Admiral King, 1:31
Chriss Kelly (11), North Olmsted Def Conner Dever (11), Westlake, MED
Mitch Fadenholz (12), Elyria Def Derek Lozano (12), North Ridgeville, MED
James Mees (12), North Ridgeville Def Jeff Miller (11), Midview
Jason Gott (10), Elyria Fall Dustin English (11), Southview, 4:36
Ryan Smugala (12), Westlake Dec Mike Green (12), St. Edward, 3-2OT
Spencer Knapp (12), Olmsted Falls Dec Brandon Dean (12), Midview, 8-1
Andrew Brumenschenkel (11), Steele Dec Nick Santana (12), Southview, 2-1OT
Ryan Nelisse (12), Elyria Fall Amon Willis (12), Admiral King, 1:09
Marlowe Burton (12), Southview Fall Kevin Mcaffrey (12), North Olmsted, 1:38
Greg Kuhar (9), St. Edward Forf Addey Najjar (12), Westlake
Quentin Watson (12), Admiral King Dec Zach Laird (12), Olmsted Falls, 3-2OT
Tourney Contact 00000 e-mail: |
Publisher Preferred Educational Software 9585 Woodgate Lane Byron IL 61010 Phone: (888) 959-2016 e-mail: cotterk@pes-sports.com |
© 2001 - All rights reserved