ANNA JUNIOR HIGH ROCKET RELAYS
Saturday, May 7th, 2011
at Anna
05/07/2011 - 05/07/2011
Meet Scores
MALE TEAM SCORES 1 MINSTER MINS 97.000 2 ANNA ANNA 82.000 3 HOUSTON HOUS 51.500 4 WAYNESFIELD-GOSHEN WGOS 50.000 5 FORT LORAMIE FLOR 49.500 6 LEHMAN CATHOLIC LCAT 48.000 7 BOTKINS BOTK 34.000 8 NATIONAL TRAIL NTRA 24.000 9 FAIRLAWN FAIR 11.000 FEMALE TEAM SCORES 1 MINSTER MINS 118.000 2 BOTKINS BOTK 70.000 3 ANNA ANNA 62.000 4 WAYNESFIELD-GOSHEN WGOS 61.000 5 FORT LORAMIE FLOR 50.000 6 HOUSTON HOUS 32.000 7 NATIONAL TRAIL NTRA 24.000 8 FAIRLAWN FAIR 18.000 9 LEHMAN CATHOLIC LCAT 11.000
Event 25 GIRLS Discus Throw # EDIT THIS NAME: NEW BRMEN 230'03.00" 2000
NAME TEAM SEED MARK 1 Jocelyn Counts Botkins 78'03.00" 2 Kiersten Wilcox Waynesfield-Goshen 75'07.00" 3 Nicole Will Minster 69'04.00" 4 Lauren Roetgerman Minster 67'03.00" 5 Kaylee Simpson National Trail 61'11.00" 6 Amber Buehler Botkins 60'08.00" 7 Taryn Wicker Waynesfield-Goshen 60'02.00" 8 Bridget McGowan Minster 59'02.00" 9 Josie Huber Waynesfield-Goshen 59'01.00" 10 Hannah Aufderhaar Anna 58'09.00" 11 Alison Grimes National Trail 56'06.00" 12 Jodi Jolly Houston 54'10.00" 13 Jenna Winner Houston 53'02.00" 14 Abbey Johnson Botkins 52'09.00" 15 Ashley Peepels Houston 52'05.00" 16 Anne Marie Goettemoeller Anna 50'06.00" 17 Amber Balling Anna 48'00.00" 18 Melanie Kremer Fort Loramie 45'09.00" 19 Rachel Marchal Fort Loramie 41'07.00" 20 Janelle Bollheimer Fort Loramie 39'04.00" 21 Alexus Acton National Trail 36'00.00" =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Minster 195'09.00" 2 TEAM A Waynesfield-Goshen 194'10.00" 3 TEAM A Botkins 191'08.00" 4 TEAM A Houston 160'05.00" 5 TEAM A Anna 157'03.00" 6 TEAM A National Trail 154'05.00" 7 TEAM A Fort Loramie 126'08.00"
[Top of Page] [Event List]
Event 26 BOYS Discus Throw | |||||
# EDIT THIS NAME: MINSTER 385'04.00" 2001 |
NAME TEAM SEED MARK 1 Ian Douglas Anna 120'05.00" 2 J.R. Nixon Minster 116'03.00" 3 Adam Bergman Minster 113'05.00" 3 Ben Montgomery Lehman Catholic 113'05.00" 5 Shaun Wenrick Anna 105'10.00" 5 Cameron Demoss Anna 105'10.00" 7 Trent Henry Botkins 105'04.00" 8 Nicholis Jones Houston 101'05.00" 9 John Michael Haught Botkins 99'01.00" 10 Daniel Zimmerman Fort Loramie 89'11.00" 11 Nate Binkley Waynesfield-Goshen 85'00.00" 12 Tommy Reister Houston 82'09.00" 13 Thomas Meyer Fort Loramie 80'02.00" 14 Brandon Bly Waynesfield-Goshen 74'05.00" 15 Sebastian Harshbarger Fairlawn 71'01.00" 16 Jacob Cooper Botkins 70'09.00" 17 Taylor Riedlinger Fairlawn 70'03.00" 18 Colton Schmidt National Trail 70'01.00" 19 Drake Cassel Houston 67'08.00" 20 Sam Dues Minster 67'03.00" 21 Aaron Cheek National Trail 64'10.00" 22 Drew Lament Waynesfield-Goshen 64'06.00" 23 Riley Hausfeld Fort Loramie 62'02.00" 24 Nathan Bulle Lehman Catholic 56'04.00" 25 Nick Jones National Trail 53'10.00" 26 Cody Meyer Lehman Catholic 53'09.00" 27 Zack Garrett Fairlawn 37'03.00" =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Anna 332'01.00" 2 TEAM A Minster 296'11.00" 3 TEAM A Botkins 275'02.00" 4 TEAM A Houston 251'10.00" 5 TEAM A Fort Loramie 232'03.00" 6 TEAM A Waynesfield-Goshen 223'11.00" 7 TEAM A Lehman Catholic 223'06.00" 8 TEAM A National Trail 188'09.00" 9 TEAM A Fairlawn 178'07.00"
[Top of Page] [Event List]
Event 27 GIRLS High Jump | |||||
# EDIT THIS NAME: LIMA CENT CATHOLIC 14'04.00" 2001 |
NAME TEAM SEED MARK 1 Logan Arnold Minster 4'06.00" 1 Halie Green Houston 4'06.00" 3 MacKenzie Brown Botkins 4'04.00" 3 Allison Guckes Botkins 4'04.00" 5 Holly Barhorst Minster 4'02.00" 5 Noel Mescher Fort Loramie 4'02.00" 5 Bonnie Altstaetter Anna 4'02.00" 8 Hannah Schmitmeyer Minster 4'00.00" 8 Nicole Smith Anna 4'00.00" 10 Ashley Keller Houston 3'10.00" 10 Tori Maurer Botkins 3'10.00" 12 Jenna Mounts Houston 3'06.00" 12 Sarah Bettinger Anna 3'06.00" Kara Magoteaux Fort Loramie NM Haley Wray Fort Loramie NM =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Minster 12'08.00" 2 TEAM A Botkins 12'06.00" 3 TEAM A Houston 11'10.00" 4 TEAM A Anna 11'08.00" 5 TEAM A Fort Loramie 4'02.00"
[Top of Page] [Event List]
Event 28 BOYS High Jump | |||||
# EDIT THIS NAME: WEST LIBERTY SALEM 15'08.00" 1999 |
NAME TEAM SEED MARK 1 Drew Ripploh Minster 5'06.00" 2 Peter Falk Minster 4'10.00" 3 Cody Meyer Lehman Catholic 4'08.00" 3 Eli Wolf Minster 4'08.00" 3 Evan Romie Anna 4'08.00" 3 Kindall Spradlin Fairlawn 4'08.00" 7 Shane Grieves Anna 4'06.00" 7 Frank Riethman Fort Loramie 4'06.00" 7 Weston Puthoff Fort Loramie 4'06.00" 7 Andrew Sluss Houston 4'06.00" 7 Zach Freytag Houston 4'06.00" 7 Conner Rioch Anna 4'06.00" 7 Collin Hughes Lehman Catholic 4'06.00" 7 Cole Cordonnier Fort Loramie 4'06.00" 7 Colten Napier Waynesfield-Goshen 4'06.00" 7 Zach Jolly Houston 4'06.00" Conner Whitaker Waynesfield-Goshen NM Colin Lowe Waynesfield-Goshen NM Dylan Sherman Lehman Catholic NM =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Minster 19'06.00" 2 TEAM A Anna 13'08.00" 3 TEAM A Houston 13'06.00" 3 TEAM A Fort Loramie 13'06.00" 5 TEAM A Lehman Catholic 9'02.00" 6 TEAM A Fairlawn 4'08.00"
[Top of Page] [Event List]
Event 29 GIRLS Long Jump | |||||
# EDIT THIS NAME: NEW BREMEN 42'02.25" 1998 |
NAME TEAM SEED MARK 1 Jenna Collins Minster 14'01.00" 2 Abbie VanHorn Waynesfield-Goshen 13'09.50" 3 Maggie Meiring Minster 13'07.50" 4 Olivia Gorman Lehman Catholic 13'04.00" 5 Cayla Bensman Anna 13'03.50" 6 Elizabeth Edwards Lehman Catholic 12'08.00" 7 Alana Poeppelman Minster 12'06.50" 8 Jenna Winner Houston 12'03.00" 8 Taylor VanHorn Waynesfield-Goshen 12'03.00" 10 Brittnee Axe Anna 12'00.50" 11 Elaina Wassom National Trail 11'11.00" 12 Brooke Bornhorst Botkins 11'09.00" 13 Kaitlyn Schmerge Botkins 11'08.00" 14 MacKenzie Brown Botkins 11'06.00" 15 Kiley Valenti Waynesfield-Goshen 11'04.00" 16 Kylie Comer Anna 11'01.00" 17 Natalie Hunt National Trail 10'07.00" 18 Shelby Bohman Fort Loramie 10'06.00" 19 Ashley Frilling Fort Loramie 10'05.00" 20 Jodi Jolly Houston 10'02.50" 21 Karrie Buehner National Trail 10'01.50" 22 Jennifer Kaeck Lehman Catholic 9'08.50" 23 Lauren Siegel Fort Loramie 8'10.00" 24 Jenna Mounts Houston 8'07.00" =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Minster 40'03.00" 2 TEAM A Waynesfield-Goshen 37'04.50" 3 TEAM A Anna 36'05.00" 4 TEAM A Lehman Catholic 35'08.50" 5 TEAM A Botkins 34'11.00" 6 TEAM A National Trail 32'07.50" 7 TEAM A Houston 31'00.50" 8 TEAM A Fort Loramie 29'09.00"
[Top of Page] [Event List]
Event 30 BOYS Long Jump | |||||
# EDIT THIS NAME: FT LORAMIE 50'02.00" 2001 |
NAME TEAM SEED MARK 1 Daniel Fridley Waynesfield-Goshen 18'07.50" 2 Skylar Brown Lehman Catholic 17'10.00" 3 Khory Kesler Waynesfield-Goshen 17'03.00" 4 Drew Ripploh Minster 16'10.50" 5 Nick Rourke Lehman Catholic 16'03.50" 6 Chad Stoner Minster 16'01.00" 7 Matthew Bruce Anna 15'08.50" 8 Luke Hall Waynesfield-Goshen 15'06.50" 9 Josh Otting Minster 15'00.00" 10 Andy Grewe Fort Loramie 14'02.50" 11 Cody Meyer Lehman Catholic 13'08.00" 12 Tyler McKee Anna 13'04.50" 13 Patrick Pangilinan Fort Loramie 13'01.00" 14 Nick Ruhenkamp Fort Loramie 12'07.50" 15 Azen Reier Houston 12'06.50" 15 Kody Williamson Anna 12'06.50" 17 Zach McKee Houston 12'05.50" 18 Deion Booher Houston 11'04.00" 19 Tyler Browning National Trail 8'07.00" 20 Mickey Utley National Trail 8'02.50" 21 Aaron Cheek National Trail 7'11.00" =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Waynesfield-Goshen 51'05.00" 2 TEAM A Minster 47'11.50" 3 TEAM A Lehman Catholic 47'09.50" 4 TEAM A Anna 41'07.50" 5 TEAM A Fort Loramie 39'11.00" 6 TEAM A Houston 36'04.00" 7 TEAM A National Trail 24'08.50"
[Top of Page] [Event List]
Event 31 GIRLS Shot Put | |||||
# EDIT THIS NAME: WAYNSFIELD GOSHEN 87'05.75" 2010 |
NAME TEAM SEED MARK 1 Kaylee Simpson National Trail 36'03.50" 2 Lauren Roetgerman Minster 34'03.00" 3 Jocelyn Counts Botkins 34'02.00" 4 Taryn Wicker Waynesfield-Goshen 33'08.00" 5 Bridget McGowan Minster 32'00.00" 6 Hannah Aufderhaar Anna 31'02.00" 7 Rebekah Monnin Minster 30'06.50" 8 Alexus Acton National Trail 28'04.50" 9 Jenna Winner Houston 27'04.50" 10 Kiersten Wilcox Waynesfield-Goshen 27'02.00" 11 Ashley Peepels Houston 27'01.00" 11 Josie Huber Waynesfield-Goshen 27'01.00" 13 Jodi Jolly Houston 26'08.00" 14 Allison Watkins Fairlawn 26'00.50" 15 Hannah Gold Fairlawn 24'01.00" 16 Melanie Kremer Fort Loramie 23'03.00" 17 Hannah Albers Anna 23'02.00" 18 Mollie Roe Fairlawn 22'09.00" 19 Alison Grimes National Trail 22'07.00" 20 Anne Marie Goettemoeller Anna 22'05.00" 21 Rachel Marchal Fort Loramie 21'01.50" 22 Abbey Johnson Botkins 20'01.00" 23 Janelle Bollheimer Fort Loramie 19'00.50" 24 Tiffanie Daniels Botkins 17'10.00" =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Minster 96'09.50" 2 TEAM A Waynesfield-Goshen 87'11.00" 3 TEAM A National Trail 87'03.00" 4 TEAM A Houston 81'01.50" 5 TEAM A Anna 76'09.00" 6 TEAM A Fairlawn 72'10.50" 7 TEAM A Botkins 72'01.00" 8 TEAM A Fort Loramie 63'05.00"
[Top of Page] [Event List]
Event 32 BOYS Shot Put | |||||
# EDIT THIS NAME: MINSTER 133'09.00" 2004 |
NAME TEAM SEED MARK 1 Adam Bergman Minster 39'03.00" 2 Trent Henry Botkins 38'04.50" 3 Phillip Greve Botkins 37'08.50" 4 J Jurosic Anna 37'02.50" 5 Shaun Wenrick Anna 36'03.50" 6 Ben Montgomery Lehman Catholic 36'03.00" 7 Kaleb Albers Fort Loramie 36'02.00" 8 Brandon Bly Waynesfield-Goshen 36'01.50" 9 Mytchell Hollenbacher Anna 36'01.00" 10 Gavin Anderson Houston 33'04.00" 11 J.R. Nixon Minster 33'00.00" 12 John Michael Haught Botkins 32'09.00" 13 James Elliott Waynesfield-Goshen 32'07.00" 14 Drew Lament Waynesfield-Goshen 32'06.00" 15 Sebastian Harshbarger Fairlawn 31'03.00" 16 Taylor Riedlinger Fairlawn 29'11.50" 17 Collin Hughes Lehman Catholic 29'06.50" 18 Drake Cassel Houston 28'06.50" 19 Justin Bertsch Houston 27'09.50" 20 Reid Frick Minster 27'04.00" 21 Joe Seger Fort Loramie 27'03.00" 22 Dylan Eilerman Fort Loramie 25'06.00" 23 Aaron Cheek National Trail 24'10.50" 24 Nathan Bulle Lehman Catholic 22'07.50" 25 Nick Jones National Trail 21'10.00" 26 Bobby Hageman Fairlawn 21'08.00" 27 Cj Wing National Trail 17'08.00" =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Anna 109'07.00" 2 TEAM A Botkins 108'10.00" 3 TEAM A Waynesfield-Goshen 101'02.50" 4 TEAM A Minster 99'07.00" 5 TEAM A Houston 89'08.00" 6 TEAM A Fort Loramie 88'11.00" 7 TEAM A Lehman Catholic 88'05.00" 8 TEAM A Fairlawn 82'10.50" 9 TEAM A National Trail 64'04.50"
[Top of Page] [Event List]
Event 33 GIRLS Pole Vault | |||||
# EDIT THIS NAME: ANSONIA 22'00.00" 2005 |
NAME TEAM SEED MARK 1 Kristin Barhorst Fort Loramie 4'00.00" 1 Andrea Meyer Fort Loramie 4'00.00" 1 Rachel Bollheimer Fort Loramie 4'00.00" 4 Leann Huelsman Minster 3'00.00" 4 Maria Heckman Minster 3'00.00" 4 Alexis Wuebker Minster 3'00.00" 7 Eva Latimer Anna 2'00.00" 7 Sarah Bettinger Anna 2'00.00" 9 Jessica Motter Waynesfield-Goshen 1'00.00" 9 Aja Jenkins Waynesfield-Goshen 1'00.00" 9 Aubrey Searfoss Waynesfield-Goshen 1'00.00" =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Fort Loramie 12'00.00" 2 TEAM A Minster 9'00.00" 3 TEAM A Anna 4'00.00" 4 TEAM A Waynesfield-Goshen 3'00.00"
[Top of Page] [Event List]
Event 34 BOYS Pole Vault | |||||
# EDIT THIS NAME: ANNA 26'09.00" 2006 |
NAME TEAM SEED MARK 1 Nicholis Jones Houston 9'00.00" 1 Tommy Reister Houston 9'00.00" 3 Sam Dues Minster 7'06.00" 3 Jared Bettinger Anna 7'06.00" 5 Chip Perryman Minster 7'00.00" 5 Ethan Monnin Minster 7'00.00" 5 Gavin Anderson Houston 7'00.00" 5 Jordan Meyer Fort Loramie 7'00.00" 5 Ryan Counts Anna 7'00.00" 10 Austin Barlage Fort Loramie 6'00.00" 10 Korash Assani Anna 6'00.00" Josh Siegel Fort Loramie NM =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Houston 25'00.00" 2 TEAM A Minster 21'06.00" 3 TEAM A Anna 20'06.00" 4 TEAM A Fort Loramie 13'00.00"
[Top of Page] [Event List]
Event 45 GIRLS 400m Shuttle Hurdle REL. | |||||
# EDIT THIS NAME: NEW BREMEN 1:12.80 1998 |
NAME TEAM SEED MARK 1 Minster A Minster 1:18.80 2 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 1:22.22 3 Botkins A Botkins 1:22.80 4 Fairlawn A Fairlawn 1:24.93 5 Houston A Houston 1:25.35 6 Fort Loramie A Fort Loramie 1:25.53 7 Anna A Anna 1:26.05
[Top of Page] [Event List]
Event 46 BOYS 440m Shuttle Hurdle REL. | |||||
# EDIT THIS NAME: MINSTER 1:11.90 2005 |
NAME TEAM SEED MARK 1 Lehman Catholic A Lehman Catholic 1:07.40# 2 Minster A Minster 1:16.51 3 Anna A Anna 1:18.06 4 Fort Loramie A Fort Loramie 1:22.68 5 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 1:22.72 6 Houston A Houston 1:22.91
[Top of Page] [Event List]
Event 49 GIRLS 3200m Distance Medley REL. | |||||
# EDIT THIS NAME: MINSTER :10:17.70 2000 |
NAME TEAM SEED MARK 1 Minster A Minster 11:11.61 2 Botkins A Botkins 11:27.52 3 Fort Loramie A Fort Loramie 11:40.05 4 National Trail A National Trail 11:50.96 5 Anna A Anna 11:51.66 6 Houston A Houston 12:30.07 7 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 13:12.39
[Top of Page] [Event List]
Event 50 BOYS 3200m Distance Medley REL. | |||||
# EDIT THIS NAME: WEST LIBERTY SALEM 9:37.20 2001 |
NAME TEAM SEED MARK 1 Minster A Minster 9:39.23 2 Anna A Anna 10:01.90 3 Fort Loramie A Fort Loramie 10:33.29 4 Houston A Houston 10:40.96 5 Botkins A Botkins 10:56.68 6 National Trail A National Trail 12:11.93 7 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 12:26.47
[Top of Page] [Event List]
Event 47 GIRLS 800m Sprint Medley REL. | |||||
# EDIT THIS NAME: WAYNESFIELD GOSHEN 2:00.87 2008 |
NAME TEAM SEED MARK 1 Minster A Minster 2:04.66 2 Botkins A Botkins 2:06.60 3 Anna A Anna 2:11.95 4 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 2:14.48 5 Fort Loramie A Fort Loramie 2:17.22 6 Houston A Houston 2:19.14 7 National Trail A National Trail 2:19.15 8 Lehman Catholic A Lehman Catholic 2:26.77 9 Fairlawn A Fairlawn 2:30.95
[Top of Page] [Event List]
Event 48 BOYS 800m Sprint Medley REL. | |||||
# EDIT THIS NAME: ANNA 1:45.44 2008 |
NAME TEAM SEED MARK 1 National Trail A National Trail 1:52.42 2 Minster A Minster 1:52.79 3 Lehman Catholic A Lehman Catholic 1:58.65 4 Botkins A Botkins 2:05.17 5 Anna A Anna 2:09.47 6 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 2:11.09 7 Houston A Houston 2:24.76 8 Fairlawn A Fairlawn 2:26.38 9 Fort Loramie A Fort Loramie 2:27.05
[Top of Page] [Event List]
Event 7 GIRLS 4x200m Relay | |||||
# EDIT THIS NAME: FRANKLIN MONROE 1:52.60 2001 |
NAME TEAM SEED MARK 1 Minster A Minster 1:54.79 2 Botkins A Botkins 2:02.89 3 Anna A Anna 2:02.95 4 Fort Loramie A Fort Loramie 2:04.89 5 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 2:05.50 6 Lehman Catholic A Lehman Catholic 2:07.98 7 Fairlawn A Fairlawn 2:09.32 8 National Trail A National Trail 2:14.28 9 Houston A Houston 2:17.56
[Top of Page] [Event List]
Event 8 BOYS 4x200m Relay | |||||
# EDIT THIS NAME: MINSTER 1:43.10 2005 |
NAME TEAM SEED MARK 1 Lehman Catholic A Lehman Catholic 1:43.35 2 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 1:44.75 3 Minster A Minster 1:47.68 4 National Trail A National Trail 1:48.92 5 Anna A Anna 1:50.06 6 Fort Loramie A Fort Loramie 1:54.04 7 Fairlawn A Fairlawn 2:00.77 8 Houston A Houston 2:01.87 9 Botkins A Botkins 2:17.10
[Top of Page] [Event List]
Event 1 GIRLS 4x800m Relay | |||||
# EDIT THIS NAME: MINSTER :10:17.50 2000 |
NAME TEAM SEED MARK 1 Minster A Minster 11:26.48 2 Botkins A Botkins 11:52.59 3 Fort Loramie A Fort Loramie 11:57.26 4 Anna A Anna 12:43.03 5 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 12:59.19 6 Houston A Houston 13:00.53
[Top of Page] [Event List]
Event 2 BOYS 4x800m Relay | |||||
# EDIT THIS NAME: NEW BREMEN 9:50.10 2005 |
NAME TEAM SEED MARK 1 Minster A Minster 9:39.39# 2 Anna A Anna 10:17.93 3 Fort Loramie A Fort Loramie 10:25.65 4 Houston A Houston 10:46.81 5 Botkins A Botkins 11:06.76 6 National Trail A National Trail 13:20.03 7 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 13:54.35
[Top of Page] [Event List]
Event 11 GIRLS 4x100m Relay | |||||
# EDIT THIS NAME: WAYNESFIELD GOSHEN 54.89 2008 |
NAME TEAM SEED MARK 1 Minster A Minster 56.30 2 Anna A Anna 58.18 3 Fairlawn A Fairlawn 58.99 4 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 1:00.78 5 Botkins A Botkins 1:01.05 6 Fort Loramie A Fort Loramie 1:01.93 7 Lehman Catholic A Lehman Catholic 1:02.52 8 National Trail A National Trail 1:03.52 9 Houston A Houston 1:04.05
[Top of Page] [Event List]
Event 12 BOYS 4x100m Relay | |||||
# EDIT THIS NAME: MINSTER 49.76 2005 |
NAME TEAM SEED MARK 1 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 49.29# 2 Lehman Catholic A Lehman Catholic 49.30# 3 Minster A Minster 52.48 4 Anna A Anna 54.96 5 Botkins A Botkins 56.66 6 Houston A Houston 57.33 7 Fort Loramie A Fort Loramie 57.88
[Top of Page] [Event List]
Event 23 GIRLS 4x400m Relay | |||||
# EDIT THIS NAME: FRANKLIN MONROE 4:25.50 2001 |
NAME TEAM SEED MARK 1 Minster A Minster 4:34.07 2 Botkins A Botkins 4:45.98 3 Anna A Anna 4:51.44 4 Fort Loramie A Fort Loramie 4:56.86 5 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 4:59.59 6 National Trail A National Trail 4:59.86 7 Fairlawn A Fairlawn 5:09.57 8 Houston A Houston 5:24.97
[Top of Page] [Event List]
Event 24 BOYS 4x400m Relay | |||||
# EDIT THIS NAME: BEN LOGAN 3:57.70 2006 |
NAME TEAM SEED MARK 1 Minster A Minster 4:05.37 2 Anna A Anna 4:15.40 3 Fort Loramie A Fort Loramie 4:25.69 4 Houston A Houston 4:34.80 5 Fairlawn A Fairlawn 4:36.44 6 Botkins A Botkins 4:40.11 7 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 5:11.92